Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Abszolút kiábrándultam....

Abszolút kiábrándultam. Tényleg ennyire le vagyok maradva?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam barátnőmmel, vittem neki egy fizikafüzetet, most kezd tanulni pótvizsgára /holnap lesz/ . Ártatlanul megkérdeztem, hogy telt a nyara. Elkezdett mesélni, mire én abszolút ledöbbentem. Egész nyáron részeg volt, a pasijánál lakott, bulizott, és nem is látta a szüleit. Mondom... Wtf? Én is iszom néha energiaitalt, meg ilyenek, de 13-14 évesen nem korai még ez? Komolyan mondom, alig bírtam megszólalni. Tényleg ennyire le volnék maradva? Most valami megrendült bennem. Szerintem én még gyerek vagyok, és még az is leszek egy darabig, de ijesztő, hogy már így meg kell válogatni a barátaimat, nehogy belevigyenek valamibe. De tényleg, a kérdés:

Ennyire gyerekes lennék? Mit csináljak...?


2011. aug. 28. 19:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

egyátalán nem vagy lemaradva ... sőt még éretebb is vagy hogy téged nem rángatnak bele ilyenekbe ... szerintem maradj is ilyen ;)


amúgy meg egy 13-14 éves lánynak nem inni meg pasizni kéne ..

2011. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
én 13 éves vagyok és szerintem nem vagy lemaradva de én még az energiatalt is hülyeségnek tazórtom mert egy felnőtt ember is szívrohamot kaphat tőle akkor egy gyerek pláne különben a szülei jó nagy vadbarmok lehetnek h engedik h a pasijánál lakjon
2011. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem te vagy a gyerekes, hanem ő ennyire buta. 26 éves vagyok, de eszembe nem jutna olyan dolgokat tenni mint ő. Buliztam és ittam már életembe, de sosem meggondolatlanul.
2011. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hát, az energiaitalt is velük kezdtem. Nem szoktam sokszor, vagyis igen, sokszor szoktam, de mértékkel, és beosztom magamnak, pl. nem minden nap/héten. Alkoholt, az úgy egy-egy pohárkával néha, pl. esküvő, évfordulók, de még soha eszembe sem jutott volna, hogy leigyam magam.

De már kezdek félni, hogy én is ilyen leszek, pedig nagyon nagyon nem akarom :S.

2011. aug. 28. 19:49
 5/22 anonim ***** válasza:
ha nem akarod, és olyan társaságban leszel, akkor nem is fogsz :) hidd el
2011. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Ha ilyet olvasok az jut eszembe, ha ez a generáció felnő, és családot alapít, akkor ott arról fog szólni az élet, hogy isznak, isznak és isznak? Milyen életük lesz az ő gyerekeiknek? Most is itt sok részeges szülőről hallok, olvasok, az én gyerekkoromra ha visszagondolok nem volt ennyi probléma, erőkat, piálás. Az italozás 14 évesen még 18 évesen sem.


Maradj ilyen, boldogabb felnőtt leszel. 35/N

2011. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

én olyan társaságba vagyok de mégse 'erőltetik' meg semmi mert megértik hogy én nem akarom és mert szeretnek ^^ amúgy néha én is iszok de sose annyira hogy berúgjak :P


16/L

2011. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi :) De most meg kicsit bűntudatom van, mert felhívott, hogy menjek le neki segíteni, kb fél nyolckor. Anyám nem engedte persze, szall beadtam egy szöveget, hogy vendégek lesznek, mert ha csak megmondom, hogy anyám nem engedi, akkor kiszöktetne vagy valami... De most meg bűntudatom van, hogy mi lesz ha holnap miattam nem megy át a vizsgán :S.
2011. aug. 28. 20:10
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
én is olyan vagyok mint te
2011. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem miattad nem fog átmenni, hanem a saját trehánysága miatt. Nem utolsó este kell a pótvizsgára tanulni.
2011. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!