Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kell minden kamasznak...

Miért kell minden kamasznak csúcskategóriás mobil pl galaxy s s2 iphone, ês egyáltalán miért vesznek nekik a szülôk?

Figyelt kérdés

Egyébként egy kamasznak elég olyan mobil amin 2számot hîvhat és kész anyu apu. Ilyenkor még úgysem mehet bulizni fiamnak ilyen van bár vehettem volna neki 2-3galaxy s2-t is de hülyeség.

Meg az összes okosteló is. Minek egyáltalán okostelefon a világnak ha rajtam múlna nem lenne.


2011. aug. 31. 17:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Még szerencse,hogy nem te döntöd el,hogy mi van a világban és mi nem...Szerinted ez felesleges,mások szerint nem.Mások szerint meg lehet,hogy olyan dolog felesleges,amiket te fontosnak tartasz.
2011. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Mert ezek nem telefonok, hanem számítógépek, és jó dolgok. Én pl a Defyra gyűjtöttem már nagyon régóta (régen nem tudtam hogy ezt a telefont fogom venni), de akartam egy időtálló, és jó telefont a régi helyett.
2011. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Valójában én sem értem, minek egy 13-15 éves gyereknek olyan ketyere, ami majdnem egyhavi fizetésembe kerül. A fiam a saját pénzéből vett magának egy telefont másfél éve és csodák csodájára még mindig szereti.

A legnagyobb baj az ilyen esetekkel az, hogy a gazdag gyermek egyszerűen képtelen eldönteni, mi is neki a jó és mi a felesleges. Addig képtelen felfogni azt, amég nagykanállal falja az életet. Majd ha tejszín helyet savót kap a mádám/úrfi, majd leesik neki a dolgok fontossága.

Persze ez nem csak a gyermek hibája.

A szülő is ludas az ilyen dologban, mert nem ismeri eléggé a saját gyereke szükségeit, azért nem tudja melyik állatra lőjön, tehát kilövi mindegyiket. A gyerek meg persze ezt magától értetődő dolognak véli.

Az meg egy másik dolog, hogy valóban nincs szüksége a legtöbb kamasznak ilyen bigyóra, de mivel a nyugaton most ez a menő, hát nincs mit tenni, követni kell.

Ezeregy válasz van erre a kérdésre, én csak párat írtam.


35/N

2011. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Tegnap mondták a híradóban, hogy 2020-ra minden háztartásba szeretnének mobilnetet. Még szerencse hogy 2020 soká lesz.


Amúgy nem zavaró, hogy azon a pici monitoron kell nézni, olvasni hihetetlen apró betűket? Vagy csak ez engem zavar?

2011. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

19:59

Lehet nagyítani a legtöbb telefonnal,szóval azok nem olyan aprók,ha rázoomolunk.

2011. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

nekem kozepkategorias mobilom van es most is arrol irok szoval...


Ja, és az élet túl rövid, hogy keresgessem az ékezetes és nagybetűket na meg a veszőt és pontot. :]

2011. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Én olvasni is szoktam rajta, nem kell bekapcsolni a gépet, ha megakarok valamit nézni. Az meg milyen hülyeség már, hogy régen is megvoltak az emberek telefon nélkül, lényegébe minden nélkül megvoltak, tehát remélem, gyalog jártok mindenhova, nem TV-ztek, neteztek, kútról hordjátok a vizet.

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:00

Iphone-od van? na persze, még azt sem tudod honnan lehet rá alkalmazást letölteni.

2011. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Micsoda vita van itt. Nekem nincs semmilyen mobilom, de ha veszek egyet, az nem ilyen 3000 forintos szutyok lesz, mint amilyet utoljára kaptam és egy egész hónapig bírta. Ráadásul milyen menő már, hogy a képernyőt nyomkorászom :D
2011. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Kb ugyenzen szoktam gondolkodni, mivel a párom a napokban vett okostelefont (az is csak samsung mini) de én ezt is feleslegesnek találom. Ő a gps és gyalogtérkép miatt vette, meg hogy nem kell vinni a laptopot ha megyünk valahová, de könyörgöm: sokkal jobb volt régen elmenni térképpel a kezünkben forogni, hogy merre járunk, a netezés helyett beszélgetni és olvasni stb. És nálunk is középiskola 4.ben 2-3 gyereknek volt mobilja, akkor még az volt a ciki, ha a buszon megszólalt a mobiltelefon.... :o) Sajnos már mi is mondhatjuk a 30 évünkkel, hogy "bezzeg a mi időnkben".

Egyetértek veled.

2011. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Kedves 21:18! Nem kell elhinni ha nem akarod. ;)
2011. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!