Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátomat, viszont nem a legszebb, szóval néha úgy érzem, hogy kicsit szégyenlem. Tudom, nem kéne, hogy mások véleménye érdekeljen, de mégis vannak ilyen érzéseim. Miért, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 01:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nagyon szereted? Mert altalaban ha egy ember szeret egy masikat elfogadja ot ugy ahogy van.

Szerintem tedd te is ezt ha szereted. Ne az foglalkoztasson, hogy masok mit gondolnak hanem hogy boldog legyel azzal akit szeretsz.

2008. szept. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ülj le és gondold végig... Nem a legszebb? Még jó, hogy nem egy topmodell, akkor nehéz lenne megtartani. Te tudod milyen volt amikor azt érezted beleszerettél és a legfontosabb, hogy azóta is szereted! Ha azt az érzést adja neked amit Te szeretnél és úgy ahogy Te szereted, akkor Ő az akire vártál, akire vágysz. Tudod a külső nem minden, az olyan mint egy ruha, a lényeg belülről jön, az ragad magával. Ha külsőben szépség hiba van (pl. pattanás), a kozmetikus, fodrász, stb. sok mindenre képes. A legfontosabb viszont az, hogy Te szereted és Ő viszont szeret Téged, ti vagytok együtt, ne mások akarják irányítani a szerelmi életed!
2008. szept. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férjem tök jó pasi, magas, izmos, jól néz ki, főleg ha borostás. És itt vagyok én, aki valamikor jól nézett ki, de most úgy 20kilóval vagyok nehezebb mikor összejöttünk, és a szememen kívül semmi szép nincs bennem. De őt ez nem érdekli. Nem azért vett el, mert jól nézek ki, hanem mert szeret. És nem szégyenl. Neki fontosabb az, hogy imádjuk egymást,a társa vagyok mindenben, hogy számíthat rám, hogy még soha nem érezte magát ilyen biztonságban senki mellett, és hogy mindent meg tudunk beszélni. Ne szégyeld a párod. Ha neked a külsőségek ill mások véleménye a fontos, akkor nem szereted eléggé. De ha úgy érzed ő az igazi, akkor állj másképp hozzá. Ő nem tehet arról, hogy nem egy Brad Pitt (most csak mondtam vmit).
2008. szept. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt a barátoddal ?
2008. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

figyu, orulj, hogy megtalaltatok egymast. te vonzónak talalod? valoszinuleg, kulonben nem lennel egyutt vele.


40 ev mulva mindenki egyforman csunya lesz (nemcsak o, te is, meg mindenki, aki most fiatal, és "szép"), es ti boldogan ellesztek, es lehet egy szebb pasival meg nyirnatok egymast


amugy nalunk en vagyok a kevesbe vonzó, ha csupan a kulsoseget vesszuk szemugyre (en vagyok a lany), és az en paromat is zavarta, hogy nem birnak a haverjai, én nem igazan torodtem veluk, és kb fel ev utan o se. (addig se nagyon, csak o az a fajta, aki mindenkinek meg akar felelni). eltelt 10 ev, mi mindig egyutt vagyunk, boldogok vagyuk, varjuk a babócánk, a haverjai (akik nem birtak) meg meg mindig egyedul vannak, nemelyik meg mindig egyetemista, nem jutott tul az iszunkhanyunkbelefekszunkon, a normalisabbak meg megismertek, es jól kijovunk (tobbnyire azokkal, akiknek szinten csaladjuk van mar), olykor egyutt megyunk ide-oda.

nincs igazan konkluzio, ez van, ok is boldogok, mi is.


a kerdesedre valaszolva: nezd meg a baratod. ne a kulsosegeket, hanem o magat, amitol o o, amitol szereted. es oleld meg, adj neki egy csokot, es gondolj arra, hogy milyen szerencsés vagy.

vannak, akik sosem talaljak meg a parjukat. te megtalaltad. tedd a szivedre a kezed: elcserelned más (esetleg jokepubb) pasiert?

ha igen, akkor nem o az igazi, tenyleg keress mast, ha pedig nem, akkor ne torodj vele.


nem vagy hibas az erzeseid miatt, ne legyen lelkiismeretfurdalasod, az evek belenkneveltek, hogy mi mindennek es mindenkinek kell megfelelnunk, de a boldogsaghoz vezeto legelso lepes az, hogy magunknak feleljunk meg, alljunk ki magunkert, es utana johetnek a tobbiek.

2008. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A külső nem számít... dehogynem. Szar dolog, de hozzá tartozik, a szerelem félig testi kapcsolat.
2008. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenki elpször egy ember külsejét nézi meg mert azt látja meg elsőként de ez nem jelenti azt h ez szerint is itélik meg az embereke.lehet vki nagyon ronda de ugyanugy nagyon rendi kedves meg stb,mas pedig lehet nagyon szép,akár egy modell de attol lehet nagyon hülye is.ha szereted a barátodat az azt jelenti hogy elfogadod őt ugy ahogy van,ugy ahogy kinéz.nekem sem voltak soha vlami szép barétaim de nem is voltak csunyák,nem az a lényeg hogy más mit gondol a te pasidrol hanem az hogy te mit gondolsz rola,klépzeld mi lenne ha egy nagyon joképű pasid lenne,aki midenkinek tetszik és minden csaj rámászna....pff hat az nem jo érzls...becsüld meg hogy van 1 barátod,és nem szégyeld őt senki előtt hanem örülj hogy van és szeret téged!
2008. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. szept. 21. 16:50
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, láttam, hogy kérdezett valaki, 2 éve vagyunk együtt.
2008. szept. 21. 16:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes nagyon, mert nálunk is ez a helyzet. A barátom egyáltalán nem jóképű, és eleinte inkább csak azért randiztam vele, mert nem akartam megbántani. Majd megismertem, és nagyon nagyon szerelmes lettem. A környezetem nem értette, hogy egy csinos nő, mit akar egy ilyen fiútól. Régebben engem is zavart, hogy mások mit gondolnak...de sokat gondolkodtam, és rájöttem, hogy soha életemben nem voltam ilyen boldog, mint most vagyok. Soha nem éreztem ennyire nőnek magam, soha nem szeretett így senki, soha senkivel nem nevettem ennyit. Te is gondolkodj el ezeken, és meglátod a külsőségek már nem is annyira számítanak.
2008. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!