Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon szégyenlem magam, mit...

Nagyon szégyenlem magam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és még egy fiúm sem volt. Még csak nem is csókolóztam soha. Annyira szégyenlem magam az ismerőseim és családom előtt. Mit tehetnék? De miért lennék valakivel, ha még sose voltam azzal akit szeretek. Egy fiúba nagyon szerelmes voltam, de vele sose jött össze a dolog. Addig míg nem esek bele valakivel, nem akarok kapcsolatot, csak a látszat kedvéért. A családom is nyaggat már, a szüleim, a kistesóm csúfolkodik meg az osztálytársaim is folyton erről akarnak beszélni meg minden. Néha a barátnőmmel beszélgetünk róla. Ő megérti, de nem tud tanácsot adni, hisz neki nagyon sok pasija volt már. Mit tegyek. Annyira szégyenlem már. Hisz mostanában már 14-15 évesen legtöbb lány lefekszik a barátjával meg minden.
2011. aug. 31. 23:06
1 2
 11/11 Döne ***** válasza:
100%
Én is azt tudom mondani, Neked, hogy inkább legyél nagyon büszke magadra, hogy nem vagy olyan mint a többi. Ugyanis most az a divat, hogy minnél előbb elveszítse valaki a szüzességét. Nagy baromság!! Szerelem nélkül,csak azért , hogy dicsekedni tudjon azzal hogy már túl van rajta eszméletlen nagy marhaság. Nagyon jól csinálod, hogy vársz az igazira, hidd el érdemes, és sokkal jobb lesz minden ha kivárod. Aki meg ezért csúfol azzal ne foglalkozz, és állj ki magadért, elveszíteni nem nagy dolog, viszont megtartani az már dicsőség! EZek annyira idegesítő dolgok, hogy a kamaszok többsége, azért kezd el cigizni, inni, és szexelni, hogy mindenki lássa, Ők már felnőttek, pedig nem attól azok! Hanem ha éretten gondolkoznak, pl. úgy mint Te. És még annyit, ha szerelmesek is még akkor sem szabad rögtön lefeküdni a másikkal, ugyanis nem biztos, hogy valóban igaz szerelemet érez, előbb jól meg kell ismerni egymást, hogy később ne bánjunk meg semmit! Ugyanis ha elvesztettük a szüzességünket azt már nem lehet visszaszerezni soha többé. Az egy érték, és csakis annak kell odaadni aki "megérdemli" .Persze sokszor, nagyon nehéz eldönteni, hogy mikor tegyük meg, és mikor igazán őszinték az érzelmek az a lényeg, hogy ne kapkodjunk, ja és még egy aki ezzel sürget, mármint egy fiú, az biztos nem szeret igazán, csak le akar fektetni.
2011. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!