Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozhatnék vele össze?

Hogyan barátkozhatnék vele össze?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel csak közösségi oldalról ismerjük egymást és látásból de nagyon szimpatikus és szívesen barátkoznék vele, látszik mennyire vidám és én is szeretnék vele lógni. Ötletek? előre is kö szönök minden segítséget


L16


2010. júl. 12. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Messze lakik tőled? Mert ha nem akkor találkozzatok..
2010. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előszőr ne kéredezz sokat. Nézzetek meg valamit moziba. De amit ő mondd ne csak az legyen mert akkor látja hogy hamar behódolsz. Néha mond ellent de ne mindíg. Ne játszd magad, lazulj ahogy ő. !Ne legyél görcsös és visszahúzodó!
2010. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egy városban lakunk. de h kezdjek el beszélni először is interneten? hogyan? milyen szöveggel?
2010. júl. 12. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:

írsz neki egy emailt:

Szia! Nem vagyok leszbi, ne értsd félre a szándékom, de nagyon szimpatikus vagy és barátkoznék veled...

valahogy így kéne kezdeni, és add meg neki az msn címed.

2010. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel msnre, és írj rá hogy szia, nagyon szimpatikus vagy és szívesen barátkoznák veled :) ... a többi meg majd amúgy is jön!
2010. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. júl. 12. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!