Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan barátkozhatnék össze vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkozhatnék össze vele?

Figyelt kérdés
A barátom egyik lányismerőse borzalmasan utál,rossz dolgokat hallott rólam,persze alaptalan pletykákat.A barátom tartani fog egy bulit,ahol a lány is ott lesz.Előtte hogyan barátkozhatnék össze vele?Ismerősnek bejelölt,tudnék neki írni.Vagy a partin mit tegyek hogy kicsit megismerjük egymást?Hogy megváltozzon a véleménye.
2010. jún. 21. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megiszol 3 zombie és 10 B52 koktélt, és hidd el, minden megy magától.
2010. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak most én h menjek oda ahhoz aki utál érted:) mit tudnék neki mondani..?
2010. jún. 21. 00:26
 3/12 anonim ***** válasza:
verbálisan leoltod, a nők szeretik titkon ha alázzák őket.
2010. jún. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
lány vagyok,úgy látom te ittad meg a fent felsorolt italokat:)
2010. jún. 21. 00:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire akarsz vele beszélgetni, tuti hogy az a pletyka nem pletyka.
2010. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

aranyom egy szóval nem írtad, hogy csaj vagy, a barátodat lehetett volna sima barátnak is értelmezni.

másrészt jó kategória.


most pedig verbálisan le foglak oltani, te szerelmes leszel belém, és hozzám akarsz jönni feleségül:


te ribanc!

2010. jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De igen:) elterjedtek dolgok,mert a fiúk szemetek,és nagyzolni akarnak olyanokkal,ami meg sem történt.

csak a lány és a barátom ismerik egymást gyerekkoruk óta,a szüleik is jóban vannak...én meg nem szeretem ha félreismernek.

2010. jún. 21. 00:29
 8/12 A kérdező kommentje:
te vagy egy nagy hímqva:)
2010. jún. 21. 00:30
 9/12 A kérdező kommentje:
a kategória pedig azért,mert a barátom miatt szeretnék vele jóban lenni...h ne az legyen h mindig védenie kell,és leoltani h nem igaz amit hisz...igenis ismerjenek meg h jófej vagyok,h hűséges vagyok,és h nem vagyok ribanc.
2010. jún. 21. 00:33
 10/12 anonim ***** válasza:

ismertesd meg vele magad, beszélgess vele, ha csak felületesen ismer, lehet megváltozik a véleménye. Első ránézésre nekem se szimpatikus mindenki [hiába emberi jellem] de ha kicsit jobban megismerem megváltozhat a véleményem.


drb23F

2010. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!