Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozhatnék össze...

Hogyan barátkozhatnék össze egy lánnyal akit nem is ismerek de szeretém ha barátnök lennénk?

Figyelt kérdés
1évvel idösebb nálam én is lány vagyok és szeretnék a barátnöje lenni barátságbol
2009. ápr. 2. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha 1 suliba jártok akkor járhatnál olyan foglalkozásokra mint ő és mint kis butus segítséget kérhetsz tőle vagy ha egy felé mentek haza mehetsz vele beszélgettek ilyesmi vagy csak egyszerűen oda mész hozzá és:

-Helló XY nak hívnak téged?

na ha válaszol elég dedós lehet ha nem akkor bukta xD

vagy! ha van olyan barátod aki ismerő ezt a személyt esetleg olyankor ott lehetsz amikor ő i ott van és tuti megkrédezi mi a neved vagy ilyesmi bocs ha nem voltam érthető csak gyorsan írtam!

2009. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszik vmilyen holmija, odamehetsz hozzá, és megkérdezheted, honnan van, vagy milyen másféle hasonló holmik vannak még ott, ahol azt vette.

Ez lehet akár egy táska, egy öv, egy hajcsat, vagy egy tolltartó, egy jegyzetfüzet, bármi.

Ha mindketten szoktatok a suliban ebédelni, leülhetsz oda, ahhoz az asztalhoz, ahol ő ül, és máris elkezdhettek beszélgetni.

Dicsérheted a frizuráját, vagy a ruháját, de akkor vigyázz, h ne értse félre! Pl így: Váááó, dejó a ruhád, mint lány a lánynak mondom, ez elképesztő!, vagy vmi ilyesmi.

Keress vele kontaktust, keresd a társaságát.

Ha tudod a nevét, esetleg rákereshetsz iwiwen, és ott is írhatsz neki egy levelet, vmi hasonló témával.

Akár arra is kérheted, h kísérjen el az üzletbe,vagy akármi. :) Sok sikert! (23/L)

2009. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem járunk egy suliba és nem lakunk egy felé sem de azért köszi :)
2009. ápr. 2. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor hol láttad először?hol szokod látni?egyáltalán tudsz vele találkozni?
2009. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
néha látom
2009. ápr. 3. 08:02
 6/8 anonim ***** válasza:
néha....... veszélyes! és hol? fontos lenne
2009. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
boltba utcán
2009. ápr. 3. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:
hát hívd meg valamira XD jobbat nem tudok:)
2009. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!