Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan barátkozhatnék vele össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkozhatnék vele össze?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy srác aki nekem bejön, talán én is neki. Egy városban lakunk, de eddig még nem igazán beszéltünk. Pár hónapja egy buliban találkoztunk, akkor odajött hozzám és flörtöltünk. Másnap bejelölt facebook-on és ennyi. :/ Azóta semmi. Nekem ő régen is tetszett, de azóta még jobban. Nem tudom hogy kerülhetnék a közelébe. Közös ismerősünk nincs. És nagyon nyomulni sem szeretnék, csak finoman felhívni magamra a figyelmét.

Előre is köszi a válaszokat! :)

19/L


2011. márc. 8. 20:20
1 2
 1/16 Ixdecske ***** válasza:
Javaslom hogy facen beszélgessetek msn csere haverkodjatok barátkozzatok ha elkezd közeledni akk nyert ügy. Te ne közeledj csak mint egy baráthoz. És akkor simán lehet valami:P majd írd mi lett
2011. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az a baj hogy én nem szeretnék ráírni fb-on. Azt meg leshetem hogy ő írjon. Esetleg ha valami ürüggyel én írnék neki. De hogy mivel, azt nem tudom :S
2011. márc. 8. 20:38
 3/16 krameri ***** válasza:
böködd, chatelj vele, hívd el más buliba is, ez még nem nyomulás, viszont értékeli, ha foglalkozol vele. Ha már tényleg bejelölt, és nem csak ígérte, hogy bejelöl, akkor tényleg tetszhetsz neki :D
2011. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Ixdecske ***** válasza:
egyáltalán nem ismersz senkit akit ő is? mert egyetlen ember is elég h ráírsz szia xy nem tudod hol van?? megkérdi miért és elindul a beszélgetés ha meg végképp nincs akkor megkérded h hogy kell vmit a gépen megcsinálni mert te "nem tudod" és segítséget kérsz
2011. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, mikor bejelölt meg is hívott valami eseményre, csak picit bamba voltam és visszautasítottam... :$:D

Hát végül is van 1-2 közös ismerősünk, de az a baj hogy velük sem szoktam beszélgetni, nem ismerem igazán őket. Hogy a gépen nem tudok valamit az jó lenne, csak nem tudom... olyan átlátszó hogy miért pont őt kérem meg mikor van ezer közelebbi ismerősöm aki tudna segíteni :D És ha meg nem akar semmit akkor az kellemetlen lesz nekem

2011. márc. 8. 20:46
 6/16 Ixdecske ***** válasza:
Dehogy lesz kellemetlen csak egy haver mér ne kérhetnéd meg am azt nem kell tudnia h azzal az 1-2 emberrel nem beszélsz:D ez a te kis titkod:P neki nem kell tudni:D Am nem biztos hogy minden haverod tudja hogy hol kell beállítani a mikrofont a gépen vagy épp egy webkam beüzemelését:D
2011. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kösziköszi :D igazad van, csak én chaten nem merek ráírni :D Igazából én nagyon félénk vagyok, még nem volt barátom, mindig bénázok szóval fenn áll a veszélye hogy elszúrok valamit, és úgy izgulok, mert ő tényleg tetszik :)
2011. márc. 8. 20:58
 8/16 Ixdecske ***** válasza:
Nyugodj meg én hozzászólni nem merek a fiúkhoz mert elpirulok meg hülyeségeket beszélek xD
2011. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na, kb én is :DD És az hogy én kezdeményezzek, áá azt el sem tudom képzelni :D az meg hogy írok neki bebeszéltem magamnak hogy olyan mintha én kezdeményeznék :D
2011. márc. 8. 21:04
 10/16 Ixdecske ***** válasza:
de ne hidd azt a kezdeményezés az lenne ha odamennél és azt mondanád h szia cica van gazdád??:D v hasonló:D és rámásznál:D v szerelmetvallanál neki..
2011. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!