Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljunk vele? Naon...

Mit csináljunk vele? Naon fura! L/15

Figyelt kérdés
Most lettem középsulis,ez volt a második napom. Van az osztályunkba egy lány aki nem szól senkihez. Azt még tudni kell h az osztályunkba csak lányok vannak és 27-en vagyunk. Még így 2 nap után azért nem mindenki mindenkinek puszipajtása de senki nincs egyedül,mindenki talált 1-2 magához illő embert. Ez a lány viszont senkihez sem szól! O_o Ma szünetbe körbekaptuk a folyosón és próbáltunk beszélni vele,h vmi baja van-e velünk,h nem akar barátkozni velünk vagy csak naon félénk de meg se szólalt. Hiába próbálkoztunk egy szót nem lehetett kihúzni belőle.Nem néma és nem is süket mert már halottuk beszélni mikor az ofő kérdezte vmiről,de velünk nem beszél.Mikor egy másik tanár kérdezett tőle vmit németen sírva fakadt. O_o Vajon mi baja lehet? Nem jó látni h egyedül van de nem beszél velünk ha kérdezzük. Egy ilyennel mit kezdjünk?
2011. szept. 2. 16:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Oké,hétfőn melléülök és megpróbálok egyedül beszélgetni vele hátha úgy jobban megnyílik.
2011. szept. 2. 17:36
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
lehet hogy régebben rossz élményei voltak a barátszerzéssel kapcsolatban, esetleg nagyon kicsi korában sokszor visszautasították. fél aaz új közösségtől, stb. ha csoportban "letámadjátok" akkor mégjobban meg fog ijedni. mosolyogj rá gyakran, adj neki a csokidból, kösöznj neki, lassan finomat kezdj el beszélgetni vele
2011. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Félős vagy feloldódik vagy nem :) Nekünk is van ilyen osztálytársunk 1 éve osztálytársunk már de én csak tanárral láttam még beszélni.
2011. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mostanában érte valami trauma :S Szegény lány. Tényleg próbálj meg egyedül barátkozni vele,és mondd neki hogy bízzon benned,te nem fogod szekálni és szivesen lennél a barátnője :)
2011. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Figyi, Ő olyan mint én. Első nap is csak egy lányhoz mertem hozzászólni és egyedül ültem a padba. Aztán nagyon sokat szekáltak, meg minden majd meguntam és az egyik cigó csajnak akinek nagy volt az arca jól behúztam. xD Aztán szépen lassan magukhoz tértek az o. társaim, második évbe összecsiszolódtunk - nagyjából -, harmadikba jó barátok lettünk és most teljes a közösség. ^^
2011. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ne falkával menjetek oda mert akkor csak még rosszabb lesz

először csak egy valaki menjen oda hozzá,majd folyamatosan próbáljatok vele összebarátkozni :)

én is olyan vagyok,hogy az ismerőseim úgy ismernek,mintha tökre kemény lennék,meg nyitott meg minden,de ha idegenek próbálnak velem beszélgetni,alig birok kinyögni egy-egy szót

gondolj bele,milyen szar lehet már neki hogy vadidegen lányok csak úgy csapattal mennek oda hozzá hogy -Neked meg mi bajod van velünk? és stb. ...

2011. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!