Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is szánalmas és...

Szerintetek is szánalmas és gyerekes? Nagyon megbántottak.13/L

Figyelt kérdés

Egyik nap csapatmunkát kaptunk földrajzon és átjöttek az osztálytársaim.

Odaültünk az íróasztalomhoz, én kimentem innivalóért. Nem tudtam, hogy ott felejtettem az "álomkönyvemet", tehát amibe beleírom/ragasztom az emlékeket, az álmaimat, a jövőmet, ahogy elképzelem. Tehát belenéztek ebbe a könyvbe...És látták, elolvasták, hogy be akarom utazni az egész világot, hogy híres tetoválóművész és gitártanár akarok lenni. Azt is elolvasták, amit a jövőbe elképzelt családomról írtam...tehát mindent. Most megint rajtam röhögnek és gyerekesnek neveznek:(

13/L (7.o.)


2011. szept. 13. 21:03
1 2
 11/12 anonim válasza:

Engem is szoktak csúfolni egy-két dologért ami teljesen normális dolog de akik csúfolnak azok hú-húk ha azt mondják gyerekes vagy akkor ne elmenj ne szólj nekik egyszerűen csak

hallgasd megunják és ki tudja nekik milyen könyvük van?

Csak ne csinálj belőle nagy ügyet és gondolj arra, hogy ki a szamár és ki normális.

Amit meg csinálsz:

NEM GYEREKES!!!!

2011. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem egyaltalan nem vagy szanalmas, sot! Ok azok, amiert engedely nelkul megneztek a konyvedet amihez pedi semmi kozuk, es amiben igenis nagyon komoly celok vannak. Konnyu mondani hogy ne foglalkozz veluk, tudom, de tenyleg probald meg!
2012. dec. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!