Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van ez? Csak én vagyok...

Miért van ez? Csak én vagyok vele így?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a kérdéseket, hogy a gyereknek ilyen csúcstechnológiás telefont meg MacBook akármit és ilyeneket venni. Komolyan erre vágynak most a legtöbben?

16 éves vagyok, és nem vágytam ilyen dolgokra, és most sem vágyok. Egy Corbym van, amit utálok, és magukat az érintős telefonokat meg az ilyen hiper-szuper kütyüket sem szeretem. Miért akarják az emberek a szeretetet meg a törődést ezekkel a gépekkel helyettesíteni, nem azért leszek szerethető -szerintem-, mert hűdemilyenf*sza telefonod van. Miért nem keresik az emberek inkább másokkal a kapcsolatot?

Sokszor olyan érzésem van,hogy a gépek át fogják venni(ha már ez nem történt meg) az "uralmat".


2011. szept. 23. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a pénz uralkodik.az a jó akinek van pénze és bármit megkaphat.lassan már a barátságot is=/
2011. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De az olyan barátság, amit pénzért vesznek meg, mondjuk nem is nevezném barátságnak, nem az igazi. Nem lehet azt felérni ésszel, hogy az nem az igazi? Vagy nem érzik vagy valami?


Komolyan, sokszor azt hiszem, mintha egy másik bolygóról jöttem volna

2011. szept. 23. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vágyok ilyenekre. Most w200i-m van jópár éve de nekem tökéletes, telefonálni tudok vele a többi annyira nem számít nekem. Na meg olyasmit tanulok ami nagy kosszal jár és ezt nem sajnálom ha épp poros lesz, ennek nem árt meg :D Ja meg egy hiper készülék őszintén szólva nem is kötne le... :-)


18f

2011. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért egy-egy ilyen telónak olyan közössége van... +8 barátom lett a netről csak teló kapcsán... Amúgy meg nem mindenki ilyen technikab**i, csak most pont ezek írnak kérdéseket... Amúgy már rég a gépek 'uralkodnak' felettünk... Ha a kocsiba az önindító nem lenne az emberek 98%-a nem ülne autóba, inkább sétálna... Ha nem lenne egy-egy tök hétköznapi dolog akkor a fél emberiség totál kész lenne, megállna az élet... Szóval a gépek már rég 'uralkodnak' felettünk. De ez most csak egy kis filozofálgatás, igazad van, hogy tényleg van némi elkorcsosulás az emberekben, de annyira erre buzdítanak, a birtoklási vágy már-már betegesen pénzkedvelővé teszi az embereket, és amíg nem a legjobb van neki bármiből is addig küzd-küzd... (Persze azért tesco gazdaságos párizsit vesz, de van 70 Galaxy S2-je...)
2011. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 36 évesen Nokia 7020-as van, és ezt sem használom ki. Tökéletesen meg vagyok elégedve ezzel is. Remélem nagyon sokáig jó lesz!
2011. szept. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én 14 éves vagyok(fiú), samsung s5230om van(ami 2 éve volt 50ezer). Én nem sírok, hogy legyen új telefonom, mert tudom, ha majd akarnak venni újat akkor vesznek. Amúgy ha körülnéztek, már mindent a google irányít, és most van ugye ez az android. Ez valami hihetetlenül állat dolog, ugyanis ezzel megtudják célozni a szegényebb réteget is(ugyanis a szoftver a lényeg itt). Ezzel nem azt mondom, hogy mindenkinek android kell, de akinek van az sokkal jobban informálva van, legyen az hírek, navigáció, közösség. Szóval hasznos dolog, érdemes venni androidot, persze nehogy bőven elég egy 20ezres is.
2011. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Most le leszek pontozva,de nem érdekel nem azt fogom leírni amit elvártok.

Nekem van 'hiperszuper' telóm,és? miért ne lehetne? ettől nem kéne el kényesztetett p... hívni meg egyebek.

Ugyan miért ne használhatnánk ki,hogy már ilyenek vannak?

Attól,hogy van gépem,tem,mp4-em,miért ne lehetnének igazi barátaim?


Buszmegállóba előveszem a telefonom,hogy lekössem magam amíg jön a busz,egyesek nekem esnek,hogy már pedig nekem 16 évesen minek ilyen telefon?! talán azért,mert én még ki is tudom használni,na de mindegy. Nem kéne leszólni azt se akinek nem tégla telefonja van. Én még soha senkit nem szóltam le a holmiai miatt,érdekes engem meg mindig leszólnak ,sőt itt is mindig az ehhez hasonló kérdéseket,válaszokat olvasom. tény,hogy egyesek felvágnak a technológiával,de szerintem ez oda vissza igaz.

2011. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért az nem igaz, hogy akinak okostelefonja van, az tajparaszt antiszoc, akinek pedig nincs, azok mind jófejek és rengeteg igazi barátjuk van. Nekem van iPhoneom, iPodom és iMacem. Na és? A mobilomat Londonból hozta apum, amikor ott dolgozott, az iPodot a cégétől kapta Karácsonyra, az iMacet pedig azért kaptam, mert szerinte a többi oprendszer nem jó, nem pedig azért, mert hisztiztem, hogy nekem nem jó a laptopom. Gondolom ettől máris megváltozott a véleményed. Osztálytársaim megszokták, hogy Apple-ös vagyok, színjátszón pedig nem veszem elő se a mobilomat, se az iPodomat, mert nincs kedvem azt hallgatni, hogy "aztaaa, iPhoneeeeee", meg a lányok nyávogásait, hogy "játszhatooook?". Nagyjából ki tudom használni a mobilomat, mert netezek - nem facebook -, játszom rajta, ha nincs nálam az iPodom, zenét hallgatok, a számológépet tudom használni, bevásárló listát, egyéb jegyzetet tudok bele írni, etc. Visszatérve a színjátszóra, a "hűdemilyenfąsza telefonod van" mondat elhangzása nélkül is sok barátom van onnan, és senki sem ellenszenves velem. =) Mellesleg nem azért kaptam az Apple cuccaimat, mert a szüleimnek nincs idejük rám. Apum informatikus, szokott tesztbe kapni iPadet, Galaxy Tabot, ilyeneket, és ezek kapcsán lett Apple és Android mániás, és a fejébe vette, hogy a lányának is szüksége van egy jó mobilra. Összefoglalva: hú de köćsög vagyok. :,)
2011. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na elnézést akkor, kifelejtettem, hogy tisztelet a kivételnek. Így jó?

Legfőképp azokról az emberekről beszélek, akik csak a cuccai miatt tartják "barátjuknak" a másikat.

2011. szept. 25. 19:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Így már jó. :D Nem szabad általánosítani. Furcsa, én még sosem tapasztaltam azt, hogy akinek okostelefonja, márkás ruhái, etc. van, azt jobban "tisztelik", többen szeretik. Egy másik általánosban van egy srác, akit a fél város ismer, mégsincs olyan szuper telója, nem márkaőrült, és egy kicsi háza van a szüleinek.
2011. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!