Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az osztálytársam apukája...

Az osztálytársam apukája rettenetesen megpofozott. Jogosan tette, egyáltalán szabad ilyet?

Figyelt kérdés
Múlt este a haverjaimmal lent voltunk a focipályán és zenét hallgattunk. Az osztálytársam pedig ivott bort, így nagyon berúgott. Én hazavittem, de útközben elhagyta a pénztárcáját. Otthon észrevették, hogy berúgott és jöttek a szülei. (A balhé azzal kezdődött, hogy találtak óvszert az osztálytársamnál régebben és azt terjesztik, hogy van egy lány az osztályunkban akit mindenki ....... [értitek]. És meg akarták nézni, hogy meg van e a gumi. Mivel elveszett a pénztárca lejöttek, elkezdtek ordibálni és az apja aki fegyőr két akkora pofont adott, hogy bedagadt az arcom. A szemem is fáj. Csak azt nem tudom, miért kaptam és, hogy megérdemeltem-e. Én tehetek arról, hogy berúgott és elhagyta a pénztárcáját. És egy kiképzésen részt vett fegyőr megüthet egy 14 éves gyereket?
2010. máj. 29. 18:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
nem üthet meg. Senki sem üthet meg.
2010. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
mehetsz az ombudsmanhoz:D
2010. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem szólj a szüleidnek, ezért simán fel lehet jelenteni, ilyet nem tehet. És nem is jogosan tette. A saját gyerekét nevelje meg, ne téged üssön.
2010. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Jelentheted fel aztán fizethet, senki nem üthet meg csak úgy.
2010. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
ombudsman xD
2010. máj. 29. 18:40
 6/29 A kérdező kommentje:
SZóltam nekik.Bár amit én kaptam az semmi, egy másik haveromat addig ütötte míg le nem zuhant a földre.Ráadásként úgy látszott, mintha ő is ivott volna már.
2010. máj. 29. 18:43
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

Remélem szüleid fel akarják jelenteni.


A semmiért kaptad a pofont és most nem védeni akarlak.Fiatalság...bolondság:) Én is ittam már ennyi idősen bort-boroskólát mégsem vagyok alkoholista:)


Jelentsétek fel, de komolyan mondom.Nem azért mert jó pofa mindenért feljelentgetni de ez már túlment minden határon !!!

2010. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha én lennék az anyukád,azt hiszem a keze mér el lenne törve az apukának!!!Nem üthet meg,mégha oka van rá akkor sem!!!Pláne ha nincs...
2010. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Én ebben a helyzetben másnap már kopogtatnék a sörétessel...
2010. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

Az én fiamat ütné meg!

Jelentések föl nyugodtan,nincs joga ezt tenni, a szüleid megüthetnek,de annak is lehetnek következménye,de egy felnőtt férfi aki kiképzéseken esett ár nem tehet! ilyet.

A másik gyermek anyukája remélem tényleg feljelenti.

Az óvszer és az alkohol nem adhat okot erre.

Betöltöttétek a 14 évet igaz?!

Minden féle képpen állítsd ,hogy te józan voltál és nem ittál és a barátod se,csak a másik barátod ivott (akinek az apja megütött).

Fiatalság-bolondság persze,de nem a másik gyereken kell csattania,"nevelje" a saját gyerekét.

Anyukád mit mondott??

Addig jelentsétek föl amig látszik.

2010. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!