Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetek, ha sex közben...

Mit tehetek, ha sex közben meghall bennünket a gyerek, a másik szobából?

Figyelt kérdés

A közelmúltban elkezdett 13 éves lányom furcsán viselkedni. Mígnem kiderült, az okozza a változást nála, hogy meghallott bennünket sex közben. Viszonylag felvilágosult a gyerek, tudja, hogy nem a gólya hozza a kisbabát. Nem is csinált problémát a szexualitásból, de most azt hiszem, mást halhatott meg, talán az orális aktusra utaló jeleket. Nem tudom, mit kellene reagálnom rá, elzárkózik a beszélgetéstől, de úgy látom, frusztrálja a dolog.

Segítsetek kérlek, mi tévő legyek?

köszönöm a válaszaitokat.


2011. okt. 2. 13:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
8%

nem szeretnék senkit sem kioktatni, és mindentudónak lenni,.... így inkább nem mondok semmit.


neked, neki, nektek kell rájönnötök, DE EZ olyan érzés benne ami felkavarja és zavarba hozza, vannak ilyen tinik akik ezt máshogy élik meg.......NEM TÚLDRAMATIZÁLÁSRÓL VAN ITT SZÓ, ez 1 teljesen más féle állapot, de sajnos információ hiányában nem szeretnék kioktatni, vagy esetleg tudakolózni senkit/senkivel.

Nem ismerem a lányod természetét, személyiségét így hát értelmetlen lenne így pontos választ adnom.

2011. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom mi ebben olyan nagy dolog. Én még soha nem kaptam rajta a szüleimet. De hallom ahogy mások mesélik, hogy hallották, meg van egy gyerek aki a szüleivel lakik egy szobában és lyukat fúrt a takaróra és nézi, hogy szexelnek a szülei. Szóval nem szabad ilyen komolyan venni.
2011. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

ez a te véleményed, de először éld bele magad annak a személyébe és lelkébe aki átéli.

Annak nem ilyen könnyű sajnos.

2011. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Hát én biztos meglepődnék ha a szüleim az éjszaka közepén csinálnák. A barátnőim pl. mesélték hogy egyikük a szüleivel aludt és amikor csinálták felébredt. Megkérdte őket hogy máskor ne csinálják, amikor ott volt nem is csinálták.


Én is zavarban vagyok az ilyen témákról.


12/L ( 1 hónap múlva 13)

2011. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Melléksesn a te gyerekeddel valami nincsen rendben...
2011. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

40 évesek vagyunk. Mire gondolsz mi nincs rendben a gyerekünkkel?

Nem tudom, csak gondolom, hogy ugyan az a személy vagytok.

2011. okt. 4. 16:43
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

én most vagyok 19, mindent, de mindent megbeszéltem anyukámmal, 6-7 évesen már (a saját szintemhez méltóan persze) nagy vonalakban tisztában voltam vele, honnan jön a gyerek.

Kb. 9-10 lehettem, mikor a szüleim elváltak, és anyukámat először hallottam szexelni az akkori pasijával.

Nem mondom, olyan szinten megrázott, hogy ott helyben bőgőgörcsöt kaptam, és nem mertem elmondani, hogy miért, azt mondtam, hogy rosszat álmodtam.

Tudat alatt az is bennem volt, hogy én semmiképpen nem akarok kistesót. tudtam persze, hogy anyukám gyógyszert szed, de - mint felvilágosult gyerek - azt is, hogy 100%-os módszer nincs.

Már egy ideje egyedülálló anyukám, de a nyáron volt egy próbálkozása egy pasival, ami nem jött össze. Akkor is hallottam őket, és a mai napig felzaklató érzés.

Nem tudom megmagyarázni, miért, de nagyon rossz. Pedig nem öreg anyukám, 43 éves, de sokszor 23-nak nézik :)

Vizuális típus vagyok, és talán az is benne van, hogy tudat alatt elképzelem a helyzetet, és hát gondolom, senki nem szeretné látni a szüleit/szülőjét szexelni...

Talán a lányoddal is ez a baj.

Én a helyedben azt is megbeszélném vele, hogy ettől ne undorodjon meg tőletek... Nem szó szerint persze, de jobb szavakat nem találok hirtelen.

Mondd el neki, hogy természetes, de ennek ellenére te megérted, hogy neki ez nagyon rossz, és nagyon sajnálod.

És legközelebb bizonyosodjatok meg róla, hogy tényleg alszik-e :)

2011. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Kedves 22:25

Köszönöm neked a soraid! Igyekszem majd megbeszélni vele a dolgot, bár most hagyom kicsit, mert felzaklatja a dolog, és féltem őt! De meg fogom vele beszélni mindenképp!


Köszönöm a segítséget, amit nyújtottatok!

2011. okt. 5. 20:36
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek nagy része bár "mindent tud", de ezt a tudást nem vonatkoztatja a saját szüleire. Kisebb korban gyakran úgy gondolják, a szülők pont annyiszor szeretkeztek, ahány gyerekük született. Egy 13 éves pedig simán gondolhatja, hogy a szülei már túl öregek ehhez, és kissé sokkkoló a számára, ha rádöbben, hogy öregek vagy sem, de bizony csinálják. Hozzá jön még a saját kibontakozó szexualitásához való viszonya, ami szintén nehezíti annak az elfogadását, hogy a szüleinek is van szexuális élete.

Ha tartósan úgy látod, problémája van, próbálj finoman érdeklődni tőle.

2011. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!