Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 10 éves fiamnak nagyon pici...

A 10 éves fiamnak nagyon pici a pénisze. Júniusban mennek 4 napra osztálykirándulásra. Beszéljek a tanárral, hogy figyeljen oda rá pld tusoláskor, hogy nehogy csúfolják?

Figyelt kérdés
vagy hagyjam az egészet. egyébként ő ezt tudja magáról, és egy cseppet sem izgatja a dolog, úgy van vele,hogy ő ilyen, és kész. de és mégis izgulok, nem akarom, hogy emiatt csúfolni kezdjék
2009. ápr. 28. 12:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Én nem beszélnék a tanárral, ráadásul, ha a fiadat nem zavarja, akkor nincs semmi gond. Beszélj inkább a fiaddal, ha szégyenli, akkor tusoljon úgy, hogy ne lássák mások. Amúgy lehet, hogy felnőtt korára Neki lesz a legnagyobb! :)
2009. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
jó, de ebben a korban olyan gonoszak tudnak lenni a gyerekek:(
2009. ápr. 28. 13:20
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Hát az ofi nem tud semmit sem tenni,a kölykök akkor is csúfolnak ha ő nem látja illetve hallja.Az a megoldás,ha úgy tusol,hogy nem látják.Mondjuk befordul a fal felé,vagy egyedül megy.Ennél többet nem tehet sajna.Max ha fürdőgatyóban megy be a zuhanyzóba,de akkor meg azért fogják szekálni.
2009. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se beszélj vele,ha cikizni akarjá ugysem tudja kivédeni,aztán nehogy véletlenül szóljon a többieknek a tanár hogy nem szabad cikizni őt,közbe még nem is cikizték,de ettől biztos elkezdenék,szóval érted...
2009. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintme ha őt nem zavarja nincs teendő.. az ofőnek szerintem sem jó ötlet szólni,csak ronthat a helyzeten.Amúgy nem hiszem,hogy a többi 10 éves kisfiúnak egetverő pénisze van..meg ilyen korban nem hiszem,hogy foglalkoztatja őket egymás pénisz mérete..majd pár év múlva:-)
2009. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én fiam is tíz éves és nekem sem tűnik nagynak az ő pénisze, bár nem tudom mekkorának kellene lennie ebben a korban. Szerintem se szólj ezért a tanárnak, a fiad nem hiszem hogy örülne neki. Lehet úgy jönne ki a dolog, hogy a fiad azt hihetné, hogy téged zavar az ő mérete. Biztos nem így van és szerintem ne csinálj ebből nagyobb gondot mit amekkora valójában.
2009. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszi, tényleg. igazatok van. a férjem szerint is csak én csinálok ebből gondot.
2009. máj. 2. 10:44
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
10 évesen még nem is tudják, hogy a pisilésen kívül másra is jón, nem is foglalkoznak egymásével. :D
2009. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a fiaddal se beszélj, hogy elfordulva tusokjon, meg akkor amikor nem látják őt... igy csak azt éred el, hogy szégyelje a testét, és majd kamaszként, gátlásai legyenek emiatt! Tiz éves korban a pénisz még csak pisilésre való, senkit se érdekel, hogy mekkora.
2009. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem beszélj a tanárral, ilyen korban tényleg dúrvák tudnak lenni a fiatalok, de úgy beszélj a tanárral, hogy a fiad ne tudjon róla, mert akkor az kellemetlen lenne neki....
2009. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!