Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Amikor a tanár megkérdezi...

Amikor a tanár megkérdezi felelés után (természetesen miután beírta az egyest), hogy miért nem tanultál mit szoktatok mondani? Amúgy ilyenkor mit vár a tanár, mit mondjunk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 12:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mert te talán mernéd ezt mondani hogyha egyest kapnál.
2011. okt. 9. 19:18
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Bár ritkán kaptam egyest felelésből, sőt, szinte soha, mert még ha semmit sem tanultam, akkor is kidumálok legalább egy négyest, de ha mégsem, akkor mindig őszinte vagyok: korán keltem, sok órám volt, sokat vártam a buszra, fáradtan értem haza és inkább pihentem.
2011. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%

18:06 mòdszerèt hasznàlom èn is. És egy eggyesem sincs csak 9

üdw 14/F

2011. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%

"Van élet a síron túl is" mondat.

13L

2011. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Általában ezt: Mert nem érdekelt hogy felelhetek másnap de félévre/évégére kijavítom.Általában így is lett 3 as-t mindig össze hoztam valahogy.
2011. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%

10-09 18:06-as vagyok.


Mivel jó tanulónak számítok az osztályba, a tanárok szinte elvárják, hogy mindig jó jegyeket kapjak, de hát nekem sem mehet minden olyan könnyen. Fizikából pl. akármit csináltam, sosem értettem az anyagot. Az első fizika tz-t a középsuliba úgy írtam meg, hogy 3 órát tanultam rá, ó mondom tök jó, sikerült is jól megírnom. Gondoltam én, olyan karó lett, hogy az megszólalt. A tanár nézte a naplót, látta, hogy jó jegyeim vannak, kérdezte, miért nem tanultam. Mondtam, hogy tanárnő, én tanultam, de egyszerűen a fizika nem az erősségem. A tanár nem hitte el, aztán látta, hogy egész évben szenvedtem a 3-asért, ami más tantárgyból nekem sz*r jegynek számít. Na mindegy, a lényeg az, hogy nem sokkal utána írtunk egy röpit, óráról órára tanultam, mert ki akartam javítani az egyest. A röpdogába pont olyan kérdések voltak, amiket tudtam, legalábbis azt hittem. Kettes lett. Na ez olyan szinten elvette a kedvem az egésztől, hogy következő órára konkrétan semmit nem tanultam, persze, hogy én feleltem. Kérdezte a tanár, hogy a mi a gond, miért nem tanultam. Megmondtam neki, hogy egyszerűen nem érdekelt az egész, elment a kedvem az egész fizikától. A tanár csak pislogott, hogy így megmondtam neki az igazat.

Szóval igen, amikor én voltam sz*r helyzetben felvállaltam, hogy nem tanultam meg és nem kifogásokat kerestem.

16/L

2011. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ha ilyen szivatós tanárod lenne, akkor te sem mernéd a szemébe mondani. Ez van. Senki sem meri neki bevallani..
2011. okt. 12. 19:41
 18/19 anonim ***** válasza:
Én azt nem szeretem, h van yolan tanár, aki azt mondja h azt becsüli ha gerinces vagy. Más meg hogy ne legyél szemtelen. Nem lehet egységeset tudni. Egyik ezt mondja, másik azt és rákérdez mért nem úgy csináljuk. nem mondhatom hogy mert asmásik tanár szerint ez hüyleség.
2012. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém volt eddig,mert ritkán feleltettek.Tudták,hogy nem szeretek beszélni egy egész osztály-28 fő előtt-,ezt tiszteletben is tartották.Rendesen tanultam viszont a dolgozatokra.Volt,hogy matekból,fizikából,vagy éppen kémiából egyest kaptam.Olyankor mindig ezt mondtam a tanároknak:

"Tanárnő..amit egész egyszerűen nem értek,azt nem tudom megtanulni!"

Biológiából is sokszor volt ez..nem értettem,amit tanultunk,nem tudtam rendszerezni.Év végére mégis összeszedtem magam,meg lett a hármasom:) félévkor kettes voltam,csak mert az egészet nem értettem.Ma már így olvasgatva az egész biológiát,úgy gondolom,hogy tudnám rendszerezni,megtudnám az egészet írni legalább 3-asra,ha nem 4-esre.:)


16/L

2012. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!