Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy értessem meg vele, hogy...

Hogy értessem meg vele, hogy gyűlölöm és ne zaklasson?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam(nem is fiú,inkább vmi eddig fel nem fedezett faj...),aki megőrjít.

Idén elmondta,hogy szerelmes belém,de én mondtam,hogy nekem más tetszik,nem Ő(Őt mindenki utálja,szörnyű,ahogyan kinéz...zsíros haj,pattanásos bőr,sárga fogak,ápolatlan köröm,"melegítőben-hű-de-menő-járni" style,stb).

Úgy tűnt,mint aki felfogta a dolgot...

De nem!

Elkezdett utánam koslatni,mindig ott van,ahol én.

Én közben összejöttem azzal a sráccal,akibe szerelmes vagyok...Imádjuk egymást,de ez a gyerek kikészít.Facebookon mindenemet likeolja,ha a barátommal vagyok,akkor direkt odajön hozzánk és elkezd hülyeségeket kérdezni,folyton taperol...Múlt héten kimentem a barátommal a bmx-parkba képeket csinálni róla,erre oda is kijött a srác.Tök égő volt a barátaink előtt,mindenki rajta röhögött,ahogy a biciklijével "menőzött" (vmi ezeréves izé volt,ami nyikorgott is).

Év elején is úgy csinált rólam vagy 50 képet a mobiljával,hogy nem is tudtam róla és utána feltette Facebookra egy olyan nevű albumba,hogy a "Barátnőm".

Akkor mondta neki az osztályfőnök,hogy állítsa le magát,mert nem lesz jó vége a dolognak.

Anyáéknak nem is mondom az ilyeneket,mert féltenek és apa biztosan kirúgatná a suliból a srácot(bár lehet,hogy jobb is lenne...).


Hogy értessem meg vele,hogy mi közöttünk soha nem lehet semmi?

Mi ketten különböző társadalmi rétegekből származunk és én nem szeretem Őt...sőt,gyűlölöm.



Köszi a segítséget!


14L


2011. okt. 10. 17:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Reméled a barátodat barátnak hívod, nem pedig pasidnak. Mert egy pasi leakasztja a barátnőjéről az ilyenek...
2011. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A barátomat ez nem érdekli,gyűlöli a srácot,de csak röhög azon,hogy próbál a srác a közelemben lenni,tudja,hogy nem hagynám el amiatt a kis izé miatt soha,mert szeretem.
2011. okt. 16. 20:46
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért eléggé elkényeztetett vagy tudod e ? "Mi ketten különböző társadalmi rétegekből származunk". Mi van már rangsoroljuk az embereket :O ? Mindenki ugyan olyan ember ! De a gondodhoz visszatérve a barátod hogy hogy nem tesz ellene semmit ? Gondolom ő is tudja a problémádat . Szerintem kérd meg hogy beszéljen a sráccal és kopjon le rólad ! Azért meg hogy kirúgatni mert szerelmes beléd az túlzás ! De a tapizást meg miért hagyod ? Vagy a pasid miért hagyja ??? Az hogy a neten írogat azt el lehet intézni egy jó veréssel !
2011. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nevess rajta és mond azt neki hogy pici a fütyije . Persze mindenki előtt mond ezt neki. :)
2011. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
jelentsd fel,ez zaklatás
2012. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!