Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves fiam meleg oldalakat...

15 éves fiam meleg oldalakat nézeget a neten. Lehet hogy a későbbiekben is a saját neméhez fog vonzódni? Nem tudok vele erről beszélni sajnos.

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 16:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
még simán lehet biszex is
2009. máj. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Lehet hogy nem értek hozza de szerintem csak kíváncsi és szerintem nem kell annyira komolyan venni akkor kéne ha a fiukkal egy kicsit többet jár olyan helyre ahova lánnyal kéne de az is lehet a megoldás hogy egy nagyon vonzó rendes ismerős csajjal kel ősze ismertetni aztán lesz ami lesz:)
2009. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy a saját neméhez vonzódik, de ettől még a gyereked, ki kell mellette állnod akkor is. És ne fogd fel sorscsapásként. Hogy megbeszéld-e vele? nem tudom, szerintem ennek felvetésével elég kellemetlen helyzetbe hozod. mint ahogy azt sem beszéled meg vele, hányszor maszturbál hetente, meg hogy szokta csinálni
2009. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

"Kulturált sötétség"


Miért lenne baj, hogy segítséget ajánl? Szerinted attól meleg lesz valaki, ha megnéz néhány információs oldalt?

Ugye, nem gondolod magad értelmiséginek?

2009. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ebbe mi a segítség? Az odáig oké hogy meleg oldalakat néz, tételezzük fel hogy puszta kíváncsiságból. De mért kell egyből oldalak címeit leírogatni? Hogy azt is nézegesse vagy mi?
2009. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nem attól lesz valaki meleg, hogy megnéz egy melegekkel foglalkozó oldalt

max annyiban, hogy talán így fel meri vállalni

egyébként is 15-16 évesen az egész nem jelent még semmit

2009. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12%
a bu,zik agykárosultak.
2010. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!