Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha 14 éves lány lennél vagy...

Ha 14 éves lány lennél vagy épp annyi vagy, akkor mit kérnél ajándékba a szüleidtől szülinapra, névnapra, karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 16:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A fotós hobbimhoz minden megvan, viszont ha "kinövöm" a mostani fényképezőmet, tuti, hogy Nikon Coolpix P500-at kérek. Egyébként meg pénzt kérnék, vagy egyből azt, amire költeném: masnik minden mennyiségben, karkötő(k), gyűrűóra, bajszos gyűrű, fényképezős nyaklánc, fényképezős gyűrű, objektív alakú bögre, objektív. Szeretek fotózni. :D Nagyobb dolgokat nem kérnék, mert Karácsonyra kapok új mobilt - a szülinapom másfél hónappal van csak előtte -, MacBookom van, ruha nem kell több, a mostani szemüvegem tökéletesen megfelel, más nagyobb dolog meg nem igazán van.
2011. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Én egy anyuka vagyok, többek között a 14 éves lányomé.

Mindjárt itt a névnapja, hiába kérdezem, hogy mit kér, a válasz :könyv. Nem vagyok az olvasás ellen, hetente többször jár könyvtárba, de sokkal olcsóbb kivenni 2 napra mint több ezerért megvenni. Mér elég sok könyvet kapott amúgy.

Kíváncsi voltam, hogy a korosztályát mi érdekli, mit kérnek a többiek.

Nem mondom, hogy gazdagok vagyunk, de asztali saját gépe van, elég jó a telefonja is, pénze is van elég, abból sem költ semmi. A ruhára azt mondja sok van, bár annak mindig örül.

Ő is szereti az ékszereket, kezdené magát sminkelni, ezek jó ötletek.:)

Azt hiszem kap némi pénzt amit közösen elvásárolunk, meg csecse-becsét.

2011. okt. 18. 21:13
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
De ha nagyon jó a könyv, akkor sokkal jobb, ha megvan, mert így lehetőség van bármikor az újraolvasására.
2011. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Én csak azt kértem volna, hogy töltse együtt a család az ünnepeket..
2011. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
pénz,melír,ruha :D
2011. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

most lesz 26 nap múlva a szülinapom:3

én könyvet kérek(tudom,hogy a könyvtárban ingyenes,de ha vmi nagyon megtetszik,akkor azt meg is szoktuk venni,mert azért mégis csak jobb a sajátot kézben tartani:3),vagy mangát kérek(japán képregény,de sztem ezt mindeni tudja:D).nagyiéktól pénzt kapok,a tesómtól pedig ezt a linkin parkos nyakláncot szeretném: [link] ,remélem,áldoz rám 3500 ft-t:D

karácsonyra pedig gitárt szeretnék,és hozzá az Ebayről azt a dedikált linkin parkos pengetőt:D

névnapra semmi extrát nem szoktam kapni,csak milka csokit,meg felköszöntenek.sztem a névnap nem olyan nagy cucc.

L/14

2011. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Fényképezőgépet(ez az álmom bár elég költséges hiszen profit szeretnék) cipőt, parfüm, körömlakk, cd, bármilyen menő ruha, ezen kívül a pénz se rossz bár szrintem kicsit személytelen :SS
2012. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 nikolett urban válasza:
23%

Idén vagyok 13/L

Mindenem meg van Tablet , I phon , Samsung galaxy s4 , szobámban medence , kint az udvarban is medence.... :D i'm happy

2013. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Régi kérdés, de hátha valakinek még segíthet ez a válasz is a sok közül. Ahogy a többség, én is pénzt kérnék, ugyanis gyűjtök egy saját laptopra. nálunk nem olyan nagy hagyomány az ajándékozás, gyakrabban pénzt adunk egymásnak, a kisebbek esetleg valami kézművességet. Ha nem mondja az illető vagy nem utal rá kifejezetten, hogy mit, esetleg mit nem szeretne, akkor pénzt adnék neki.


14/L

2021. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!