Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok, megvegyem 15...

Mit gondoltok, megvegyem 15 éves kamasz fiamnak?

Figyelt kérdés
a helyzet,hogy van 100 ezer forintja és novemberben lesz a szülinapja és azt gondolta,hogy a 100 ezerhez szülinapjára kipótolhatnám neki,hogy meglegyen egy galaxy note-ra ami akkor jelenik meg!
2011. okt. 23. 18:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Én laptopot vettem, 500 Euró volt, magam gyűjtögettem rá össz a pénzt (8 hónap kellett). Sulira szuper, mert levelező tagozaton vagyok, és nagyon jól jön egy saját gépa mivel elvonulhatok, ugyanis főleg este tanulok, a desctop pedig hugon szobájában van. E mellett pedig computeres animációval szeretnék foglalkozni, és ebben a gépben megvan ami ahhoz kell. Telefonom is van, méghozzá egy ilyen:

[link]

Totűl oldschool, imádom, már megvan jó pár éve, a barátomtól kaptam amikor az én akkori modernebb, kamerás Nokiám bedöglött. Ez a telefon már esőben ázott (egyszer kiesett a zsebemből az utcán a fűbe, másnap! találtam meg esős éjszaka után-semmi baja), aztán esett már le párszor... Csótány a beceneve, mert olyan jól bírja a gyűrődést. Vehetnék uj telefont mert dolgozom is, de minek? Akkor más inkább egy laptopot vennék, ha nem lenne. Így viszont inkább egy jó fényképezőt vennék.

2011. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
de fogjátok már föl,hogy azért nem lehet egyszerre rajzfüzet fényképező mp3 mp4 laptop telefon stb nálatok ebben meg megvan minden
2011. okt. 24. 21:02
 23/35 anonim ***** válasza:
37%
De akkor minek kérdezted meg, ha ugysem érdekelnek igazából a válaszok? Jó, legyen neki olyanja, szuper. Mindenki másnak örül.
2011. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nézd, oké, mindent tud...ha jól veszem ki itt azt írták, hogy 150000ft körül mozog.Ezért az összegért egy normál, minimálbéres ember 2 hónapot dolgozik.És ezt odaadnád a 15 éves fiadnak, hogy hurcolássza, és akármikor ellophatják, elejtheti stb.Kamaszként én is mindig az újabb telefonra vágytam, de ennyi pénzt, még ha 2-3 év alatt össze is spóroltam, ki nem adtam volna, a gyerekemnek se hagynám, hiába a saját pénze, ez igenis már komoly összeg.De ha nektek ez nem tétel, nem gond, akkor vegye meg, de annyira pazarlás, hogy hihetetlen...Mert tényleg 6 hónap, és elavultnak számít, úgy hogy csak zenét hallgatott, facebookozott a suliban óra közben mert az nagyon menő,a nap legnagyobb részében pedig csak büszkévé teszi a tudat, hogy neki milyen f@sza kis gépe van...
2011. okt. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
akkor nem érdemes laptopot telefont tabletet tv-t venni mert úgyis olcsób lesz meg mindig kijön egy másik vagyis szépen te se vegyél pl tv-t gépet laptopot otthonra!
2011. okt. 25. 13:02
 26/35 anonim ***** válasza:
TV, gép, laptop az más. Ott nem kell düllesztened a szemed, ha pl filmezni akarsz, videót, DVD-t nézni, stb. Vagy ha jó minőségű zenét akarsz, akkor veszel egy hifit. Ha fényképezni akarsz, akkor veszel egy jó gépet, ami nem korlátozott ugy, mint egy telefon.
2011. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés. T
2011. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés. Te csak a megerősítést várod hogy megvegyed.
2011. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Képzeld én 4. éve használom a laptopomat, 5. éve a dvd lejátszóm, a tvm 8. évét tapossa, az mp4-em szintén 4.éves.Egyikből se szándékozom még újat venni, amire én használom őket bőven elég, de azt ne mond, hogy a te fiad ezt a készüléket akár 1,5 évnél tovább fogja használni?!Dehogy eladja pici pénzért mert 1 év múlva már még szebb és jobb lesz, amit szeretne.De ezt nem bántásnak írtam. Hála ég ez a ti pénzetek, ezek szerint nem kell nagyon spórosnak lennetek, szóval hajrá, költsétek csak arra a pénzt amire szeretnétek!:)
2011. okt. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy iPhonet.
2011. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!