Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tanár leakarja velem futtatni...

Tanár leakarja velem futtatni még egyszer a kuppert. Szerintetek is lekéne?

Figyelt kérdés

8 kört futottam, aztán mondtam tanár úrnak, hogy abba hagyom, fáj a hasam nem bírom. Aztán meg leültem, mert nagyon szarul voltam.

Azt mondta, hogy majd fussam le még egyszer, hogy meglegyen a 10 kör. Most két kör miatt fussam le?

Én tényleg nem akarok nyávogni, csak eléggé rám van szállva a tanár, mert mindig többet vár el tőlem mint amennyire képes lennék. Így is mindig töröm magam, mindig részt veszek órán mindenben, még sincs megelégedve velem.

Óra végén már sírtam is, egyrészt mert úgy fájt a hasam, másrészt mert már annyira elegem van belőle, hogy azt akarja, hogy olyan legyek mint a testvérem, azért hajt mindig. És nem csak a kuppernél.

Most meg szerintem azt hiszi a tanár, hogy egy apró hasfájás miatt hagytam abba a futást..


2011. okt. 25. 17:30
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Majd lehet megpróbálom, ha még fog más is futni.

2011. okt. 25. 19:01
 12/27 anonim válasza:
100%
Totál megértelek, nálunk is nemrég volt ez a * és én a normál átlag felét sem tudtam lefutni. A tanár nem szólt érte hálistennek. És sztem nem kéne mégegyszer lefutnod! :S Csak mert fájt a hasad, azért nem hinném hogy újra kéne csinálnod a dolgot! Pláne 2 kör miatt. Szerintem nincs igaza a tanárnak.Az meg végképp nem fer, hogy a tesódhoz hasonlít! Szal nem kéne lefutnod...
2011. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Beszéltem azóta mással is, és arra jutottam, hogy írja be azt a 8 kört, majd év végén úgy is jobbat futok. Na de majd megírom, hogy mi lett és köszönöm a válaszokat. .)
2011. okt. 25. 20:50
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Igen, le kell futnod. Mert nem futottad le a 10 kört, nem fejezted be, nem tudja osztályozni.
2011. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
De az nincs megadva, hogy mennyit kell futni.
2011. okt. 25. 22:05
 16/27 anonim ***** válasza:
47%

A hasad azért fájt mert rosszul veszed a levegőt. Orron be, szájon ki , akkor nem fog szúrni a hasad. Próbálj meg hetente többször is futni ne csak hétvégén és hidd el hatalmas lesz a javulás. Saját tapasztalatból mondom. Egy időben én is futottam. Első alkalommal,(focipályán)2 kör volt a cél,de az első kör felénél már azt hittem meghalok úgy kipurcantam, nagy nehezen azért lefutottam. kb. 1 hónap múlva már 8 kört futottam ami meg se kottyant.Heti 2-3 alkalommal mentem futni.

Szóval gyakorolj egy kicsit és bizonyítsd be a tanárodnak h képes vagy a 10 körre. 27N

2011. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Próbálok is átszokni arra, hogy többet fussak, mert fogyni is szeretnék. :)

Egyébként attól fáj, mert görcsöltem. Meg tudom különböztetni. Ha rosszul veszem a levegőt, akkor az oldalam szokott szúrni.

2011. okt. 25. 22:49
 18/27 anonim ***** válasza:
39%
kupper X"DDDDDDDDDDDD
2011. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy feldobtam a kedved, kedves barátom. :D
2011. okt. 26. 22:43
 20/27 anonim ***** válasza:
42%
hát még én :D ;)
2011. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!