Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15-20 éves lányok, ti mindent...

15-20 éves lányok, ti mindent megbeszéltek anyukátokkal? 16/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 21:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Bocsánat elírtam, szóval kapcsolataink lennének...
2011. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

ezt a "sokkal jobban fogtok bőgni"-t, persze úgy értettem, hogy nagyobb lesz a fájdalom, hiszen szorosabb volt a kötődés.

16/L

2011. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
persze. rögtön.
2011. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%

Kedves (nemtom hányadik xD) válaszoló!

Én sajnálom, hogy ilyen viszonyban vagy az anyukáddal!... Az pedig, hogy leszóltad a többi válaszolót, hogy anyuci pici lányát játszanak, pedig kifejezetten unszimpatikus, amúgy... Nem tudom mi történt vagy mi nem történt közted és az édesanyád között, de nagyon sajnállak, amiért ennyire távol állsz tőle. Remélem, hogy ez neked csak egy kamaszkori "kilengés" és rendeződni fog, mert az ember egyedül van az életben, és csak az anyukája van neki!!! csak ő az, aki feltétel nélkül szereti, és aki a levegővételedből meg tudja mondani, hogy mit gondolsz, mit érzel! Nincs még egy ilyen ember az életedben, és nem is lesz! Soha senki nem fog úgy ismerni téged, mint az édesanyád! Becsüld meg amíg még él, és tölts vele annyi időt amennyit lehet, mondj el annyi dolgot, amennyit tudsz, kérdezz, amennyit lehet, és öleld meg ameddig teheted! és igen, rossz lesz, ha távozik, de mi soha nem fogjuk azt mondani később "bárcsak többet beszéltem volna erről anyuval... vajon anyu mit szólt volna, ha ezt meg azt elmondom?" mi mosolyogva gondolunk majd vissza, nem pedig megbánni, hogy nem építettünk ki jobb kapcsot!

16/L

2013. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Ez azért eléggé anyafüggő. Az én anyám pl. nemigen tud rólam dolgokat megmondani, mivelhogy sosem álltunk közeli viszonyban. Már egészen kiskoromban is ezt éreztem, csak akkor még nem tudtam szavakba önteni. Nem hinném, hogy egy 5-6 éves gyereknek lenne annyi ítélőképessége, hogy ezt az anya-lánya (?fia) kapcsolatot ilyen mélyen átgondolja. Akkor kin is múlik a dolog?

Anyafüggő az egész.

2014. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
0%
Nem. 12/L
2016. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 citromfűlevél ***** válasza:

nem xD.


15

2021. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Én fiú vagyok,de nem.
2022. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!