Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy 15 és fél éves lányom....

Van egy 15 és fél éves lányom. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Énekes, és nagyon sok pénzt keres, lemeze is van. A Pénzét bankban tárolja de az a baj, hogy havonta egyre többet akar elvenni belőle. Folyton zsebpénzemelésért könyörög, és azzal jön, hogy az ő pénze. Én úgy gondolom eleget kap. (havonta 50000 Ft) Szerintetek mit csináljak?
2011. okt. 29. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
ez vmi kamukérdés?ha énekes minek a zsebpénz?
2011. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem, ez komoly. Hogy-hogy minek nem adhatom oda neki az összeset, akkor nem tudná mi az a felelőségtudat, és azt hinné mindent megkaphat amit akar.
2011. okt. 29. 21:36
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Az ő pénze, de nem nagykorú. 50e Ft zsebpénznek rengeteg.
2011. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Kiről van szó ?

Melyik énekes ?


Amúgy én nem adnék neki 50ezret sem, és ebből is látszik, hogy erőszakos és elkényeztetett. Egy ennyi idős gyerek mit akar csinálni ennyi pénzből ? Föld körüli utazásra gyűjt ?

2011. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

meséld el neki, hogy vannak olyan családok, ahol a gyereknek egyáltalán nincs zsebpénze, és örül, ha minden nap van mit enni... meséld el neki azt is, hogy van olyan "gyerek", aki csak havi 40 000 forint zsebpénzt kap, de abból meg kell élnie egyedül egy másik városban, úgy hogy nem kap enni, nem vesznek neki ruhákat, stb, csak a bérleti díjat nem kell kifizetnie...talán így megérti, milyen szerencsés


esetleg azzal is érvelhetsz, hogy ez az énekes karrier nem tarthat örökké, bizony vannak hullócsillagok, bármikor előfordulhat, hogy elfelejtődik és bizony bele kell csöppennie a keserves valóságba, az énekeseket nagyon hamar kilökik a pályáról az újabb, frisebb felfedezettek... és milyen jó lesz majd akkor, hogy van egy kis félretett pénze! majd huszonévesen meg fogja köszönni, amikor megveheti első saját lakását a megtakarított pénzből...

2011. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ki az?
2011. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
én mindent megadnék hogy ennyi pénzem legyen.. én négyezret kapok.
2011. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21:43 mal teljesen egyet értek, én sem kapok zsebpénzt és 50000 forintot sem láttam még egyben soha, mármint az én tulajdonomban, postára menet már találkoztam ennyivel.
2011. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ő is tudja, hogy ez sok pénz, és hálát ad Istennek, hogy ilyen szerncsés, és azt is tudja, hogy lehet 2 hónap múlva már el lesz feledve. És amugy, hogy mire költi, arra mint minden tinédzser lány. Cipőkre, ruhákra, sminkre stb...
2011. okt. 29. 21:52
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Cipőkre, ruhákra, sminkre.. Erre természetesen kell havi 50ezer forint. Mindegy, a ti pénzetek, arra szórjátok el, amire akarjátok. Viszont szeretnék már most gratulálni az elcseszett gyerekneveléshez, sikeresen elkényesztettétek.


Ja, és ha zsebpénzemelést kér, mondd meg neki, hogy menjen nyári munkára majd 16 évesen. Vagy..bocsánat, az túl megalázó lenne a kicsi lánykának?

2011. okt. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!