Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vennétek 13 éves gyereketeknek...

Vennétek 13 éves gyereketeknek laptopot karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 12:09
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
44%

Nincs azzal semmi baj ha valaki sokat gépezik (ez is egy hobbi ), ez kb. olyan mint ha motorozna (inkább mint a fű meg a többi drog).De ha csak játszik rajta akkor asztali gépet vegyél vagy újítsad fel. Fiú vagy lány? (ha lány ne nagyon vegyél neki hisz csak internetezésre használná erre alkalmas lenne egy kisebb olcsóbb laptop is. (Bár én inkább félretenném azt a pénzt és felújítanám a gépet :)Amúgy meg én is egész nap a gép előtt ülök mégsem vagyok függő csak nincs más amit csinálhatnék, de ha van pl.: kerékpározás vagy találkozás a haverokkal akkor szívesen hanyagolom.Jah és nem értem hogy miért olyan rossz a gépezés a szülők, felnőttek szemében... oké rontja a szemet de agykontrollal lehet segíteni rajta..

15/F

UI:tudom a válaszom semmit sem fog érni a legtöbb felnőtt szemében hisz még csak kamasz.. lázadókor.. de azért leírtam a véleményemet ;

2011. nov. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
32%
én vennék neki de ha ront a jegyein esetleg kevesebbet fog segíteni akkor elveszem 1hétre vagy megegyezés alapján
2011. nov. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
15%
én biztosan nem majd érettségikor kap egyet addig nem kell,van egy közös gép ha van lecke azon megcsinálhatja ritkán játszhat,internetezhet,persze azon az oldalon amit nem tiltottam le,de biztos nem vennék laptopot,még egy nagyon drága 1000dolgot tudó telefont sem nem hogy laptopot
2011. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
22%
utolsó hány éves gyereked van mert szerintem amit ide kiírtál az kamu!
2011. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
14 éves
2011. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
49%
Szegény gyerek...
2011. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
32%
13:48 sajnálom a gyereked... aztán ne lepődj meg ha nem lesznek barátai, vagy semmilyen kéréssel nem mer hozzád fordulni. Legalább helyesen írnál, de még erre sem vagy képes, nem hogy normális gyereket nevelni.
2011. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
52%
utolsó, te amúgy minek másoltad le más szavakkal az én meg az előttem szóló válaszát?:D
2011. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
52%
Háth azért mert énis akartam kommentelni xD
2011. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
26%

igen normális ajándék én a 10. szülinapomra számítógépet kaptam a húgom a 10. szülinapjára laptopot

én simán megvenném a gyerekemnek ha van rá pénzem

2011. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!