Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vennétek 13 éves gyereketeknek...

Vennétek 13 éves gyereketeknek laptopot karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 12:09
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
31%

Adom a 13:16-es választ, nem bírom felfogni hogy mi a baj azzal ha gépezik egy fiatal. Azt mondják egyes "okos" emberek, hogy erőszakos leszel tőle, főleg ha játszol.

A kérdésre válaszolva: IGEN, ugyanis 5 év múlva ott fogunk járni, hogy mindenkinek lesz saját laptopja, legalábbis szerintem. 14/F

2011. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
36%
attól hogy egy 13 évesnek nem veszek laptopot,azzal nem lesz sz@r ember,kis kölykök vagytok még,ha netezhet játszhat a közös gépen nincs megtiltva,amúgy meg nehogy már ti kis pelenkások megmondjátok mi a jó a gyereknek
2011. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
57%
nem tudtok ti semmit a gyerek nevelésről nem az jár jól aki mindent megtehet aki mindent megkap
2011. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
0%

Drága 75%os, nincs benned egy kicsi roma vér?:)

Nagyon arrogáns vagy, másrészt nem is tudod az életkorom. az tény, hogy - egyelőre - nincs gyerekem. Viszont az is tény, hogy egy 14 éves srácnak - nem is igazán gyerek már - nem jó az, ha csak 'ritkán' internetezhet, és csak azt, amit megengedsz neki. Ha anyagi helyzete nem engedi az embernek, vagy bármi, akkor semmi baj azzal, hogy közös gép van, én csak ezt a nagyfokú korlátozást nem értem.

2011. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
0%
Hozzátenném még: én se tartom feltétlen beszámíthatónak egy 11 éves válaszát ilyen témában, de legalább gondol valamit.:)
2011. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
27%
nincs! és nem ritkán internetezhet hanem ritkán játszik,amúgy van még két gyerekem és már felnőttek mindegyik kiegyenúlyozott értelmes gyerek barátokkal stb. csak nem értem miért szólnak bele a nevelésbe feleslegesnek érzem egy ekkora gyereknek a laptopot,sportol tanul,barátaival van,ha kell net van de néhány oldalt igenis letiltok mert nem kell nézegetni az én dolgom,egészséges értelmes gyerekek,nincsenek elkényeztetve,boldogok és nem lettek se papucsok se befelé fordulok és a 14 éves se lesz az,a mai tinik nem tudják mi az érték fontosabbnak érzik osztani az észt a gyakorikérdéseken náluk tapasztaltabbaknak mint tanulni,sportolni,értelmesen eltölteni az időt
2011. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%
Továbbra is arroganciát vélek felfedezni a mondandódban, olyan emberekkel meg nem szívesen kommunikálok, akik lenéznek, tudod. úgyhogy én itt be is fejeztem.
2011. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
42%
nem veled szemben volt,amúgy meg fáradt vagyok lehet azért gondolod úgy,csak felidegesítenek a 11-14 éves kiskölykök akik kiosztják a náluk idősebbeket
2011. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Nem. Majd ha nagyobb lesz (pl. középiskolás, egyetemista lesz, és koleszban fog lakni), akkor igen.
2011. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
a jó édes anyukádba van roma vér xD
2011. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!