Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Baj, hogy nem adok karácsonyra...

Baj, hogy nem adok karácsonyra ajándékot a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Az ő pénzük, amiből eltartanak engem, nem kapok zsebpénzt. Az Ő pénzükből csak nem vehetek NEKIK ajándékot, szerintem nevetséges lenne. Ha lenne saját keresetem/pénzem, bizonyára vennék valamit, de így?

Régebben rajzoltam meg készítettem apróságokat, de ahhoz már nagy vagyok és nem kell még több kacat. Szerintem egy "Boldog Karácsonyt!" is megteszi, attól még nem szeretem őket kevésbé.

Vagy mégis én vagyok a bunkó?


2011. nov. 26. 22:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy bunkó szerintem, nálunk a családban nem volt elvárás, hogy mi gyerekek ajándékot vegyünk a családtagoknak. Ha készítettünk, annak persze örültek.

Van egy ötletem, bár nem tudom, mennyi idős vagy, mik a lehetőségeid. Ha van digitális fényképezőgépetek, kérj meg valakit, hogy készítsen rólad (vagy ha be tudod állítani, készíts magadról) pár fényképet, és vidd be egy fényképészhez előhívatni. Tedd egy pici albumba, vagy (akár saját készítésű) polcra rakható keretbe. Ez így pár száz forintos tétel, és ha kapsz néha zsebpénzt, abból futhatja szerintem.

2011. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kétkedő válasza:

Szulokent tudom, hogy a legszebb ajandek (nekem), ha a gyereked sajat maga kesziti el az ajandekot (mar nagyok a gyerekeink: 23F es 17L), hiszen azzal tolt el idot, hogy elkesziti miutan kitalalta, hogy mit:

en zenei CD osszeallitasnak orulok vagy a netrol osszegyujtott kepeknek (kulonbozo szep helyekrol) vagy a lanyomrol, fiamrol sok-sok kepnek, barmelyik CD-re leirva...

2011. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!