Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 19 éves lány vagyok és rengete...

19 éves lány vagyok és rengeteget buliztam már. Pasiaim is voltak. De már meguntam a bulikat és kalandokat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szeretnék ismerkedni de nem bulikon és nem is neten. Van erre esély? helyes pasikkal hol lehetne ismerkedni? Gondolkodtam már edző termen is. De nemhiszem hogy oda a pasik ismerkedni járnak. Állítólagelég helyes lány vagyok
2011. nov. 30. 21:21
 1/6 anonim válasza:
91%
konditeremben izmos jó csávók vannak, szerintem tegyél egy próbát :) meglátnak ott futni szexin, én még szmekontaktusba kerülsz az egyikkel akkor lehet lefog szólítani ha éppen megállsz pihenni vagy ilyesmi és már megis van :D
2011. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
persze amikor én mondom hogy nem 14-16 évesen kell szétbulizni magukat az embereknek akkor jön a sok ugatás,meg mondom kiégnek ah túl korán kezdik mint a bulit,mint a pasizást a szexet akkor persze én vagyok a hülye,aztán itt egy példa,19 vagy és már meguntad azt amit igazából most kéne igazán elkezdeni
2011. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem az uszodában mindig leszólítanak a pasik.

Mellesleg valóban fiatal vagy még ahhoz, hogy megund a bulizást. Tarts egy pár hónap szünetet, aztán lesz hozzá kedved megint. Én buliba sem mindig pasizni mentem, mert akkor tuti nem jött össze, csak inkább jól akartam érezni magam. Ahhoz meg még 30 évesen sem vagy öreg.

2011. dec. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Könyvtár, suli, mozi, játéktermek(billiárd bowling) koncert, fesztiválok, rengeteg lehetőség van, legyél kreatív.
2012. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És még a tánctanfolyam. Salsa például. Keress egy közeli tánciskolát és iratkozz be, havi 6-8 ezer körül szoktak lenni.


Egyébként le a kalappal, hogy ilyen vagy! Én már meg is ismernélek, mert ez egy nagy kincs, de persze nem ezért vagyunk itt.

2012. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bajer válasza:
Könyvtárban ismerkedj. Oda értelmes pasik járnak. Biztos szokatlan lesz, de éppen ettől nem uncsi.
2013. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!