Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti beengednétek három 13 éves...

Ti beengednétek három 13 éves lány egyedül Vácról Budapestre a nyugaiba a West Endbe mozizni?

Figyelt kérdés
Kérlek indokoljatok!
2011. nov. 27. 15:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
anya vagy a gyerek a kérdező?
2011. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Miért fontos?
2011. nov. 27. 15:10
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne engedném? Gondolom nem éjféli előadásra megy. Nem kisgyerek már, a westendben pedig nincs semmi veszélyes...
2011. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%

mert az anyának tudnia kéne a választ.ha megbízik a gyerekében,és nincs Vácon mozi,és mindig belesz kapcsolva a telefonjuk,és nappal akkor lehet.

de ha az egyik gyerek vagy akit nem engedtek el,akkor biztos kivagy akadva és már felnőttnek hiszed magad,meghogy

3man vagytok tudtok vigyázni magatokra stb. de ez nem így van Pest nagyon veszélyes felnőtt embereknek is,pláne 3kislány számára meg főleg.én 14 vagyok,és nem engednének el felnőtt nélkül. 14L

2011. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Én sem engednélek el.
2011. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én egy anyuka vagyok. Azt hiszem elengedném őket (nappal!!), de értük mennék a végére, és hazahoznám őket.


Az a baj, hogy a gyerekek olyan könnyelműek, ami a naívságukból ered. De pld. mit csinál 3 kislány, ha a vonaton, vagy hazafelé úton beléjük köt egy drogos vagy részeg társaság? Rossz belegondolni is.


Épp ezért én csak nappal engedném el, és csak odaútra (akkor talán kisebb a veszélye a bajnak), de hazafelé, főleg ha sötét van, akkor nem engedném őket egyedül.


Ezt meg kell értenetek, hogy ez nem azért van, mert a szüleitek bunkók, hanem mert FÉLTJÜK A GYEREKEINKET!

2011. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. nov. 27. 15:28
 8/26 anonim ***** válasza:
31%

NEM

1. Vácon is van mozi.

2. A Nyugati aluljáró illetve annak környéke nappal is elég borzasztó.

3. Négykor sötét van, sem a Nyugatiban, sem Vácon az állomástól hazáig ne kóricáljanak 13 éves lányok szülő nélkül.

4. Sajnos el sem hinnétek, mennyi gonosz ember van Vácos, Budapesten és a vonaton....


Ha legalább 2 fiú is menne Veletek, akkor talán.

2011. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó vagyok: de akkor is csak nappal, világosban, tehát 4re otthon, a szobádban kéne lenned.
2011. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%

Anya vagyok.

Még a fiamat sem szivesen engedném el ha csak 13 éves lenne.

Nappal esetleg, ha 16-ra othon vagy.

2011. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!