Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen kezdtetek el...

Hány évesen kezdtetek el alkoholt inni?

Figyelt kérdés

Nem hullarészegségig,de nem is egy nyalásnyi sört!?

14 vagyok,az osztálytársaim nagyrésze már egy éve iszik,és ciki,hogy én nem.

Két éve cigiznek,én azt sem.

Az alkoholt meg tudom inni,ha úgy van,de a cigit nem bírom.

Ha elkezdenék,nem nagyon,csak keveset inni,hamar lenne?


2011. dec. 7. 21:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
39%
Attól hogy a gyerekek 12-15 évesen isznak,cigiznek,buliznak szexelnek,sem érettebbek,sem tapasztaltabbak,sem jobbak,sem felnőttek nem lesznek,ezt jegyezd meg.14 évesen nehogy már igyál,basszus a tojáshéj ott van a seggeden, a szülők is egy idióták akik megengedik egy ekkora gyereknek.én 16 évesen ittam először egy esküvőn,aztán talán egy alkalommal 17 évesen.18 évesen mentem először el iszogatni kicsit a barátaimmal,de nem a részegség volt a cél,cigiz nincs cigizek,kipróbáltam,de szörnyű volt.Ne igyál rombolod az agysejtjeidet,és semmi jóra nem vezet.
2011. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
34%
javítok *nem cigizem
2011. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Az első "fizetésem"ből kb. De azóta minden 10edikén mikor kapjuk a pénzt a cégtől.



18F

2011. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%
lepontozhattok,0%osra, akkor is igazam van,elihatjátok a maradék eszeteket,elcigizhetitek a tüdőtöket,a ti életetek,de attól nem lesztek se felnőttek vagy érettek..
2011. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 74%-os!

Bár teljesen igazad van abban amit írtál, a kérdező csak feltett egy teljesen ártalmatlan kérdést, te meg egyből a nyakának ugrottál. Leírta hogy mire kíváncsi, és nem kért hegyi beszédet...

ezért vagy 0%-os.

2011. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
38%
Egyátalán nem ugrottam neki,csak elmondtam,hogy ne tegye,és mivel előttem,támogatták többen is vele egykorúak gondoltam leírom miért ne tegye,nem fog lelkileg összeomlani,egy keményebb választól,semmi sértő nem volt benne,hozzáteszem.
2011. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
Igazából mostanában volt először, hogy többet ittam, pedig lett volna lehetőségem rá, csak utálom.
2011. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kérdésre válasz: egyáltalán nem ciki, a Te döntésed, ehhez kell ragaszkodnod. Rajtad múlik mennyire vagy makacs és kizökkenthetetlen. Persze, ha mégis kedvet kapsz, akkor igyál, miért ne? Szerintem felesleges ezt korhoz kötni. Lehet, hogy nincs igazam, és nyílván nem értek én sem azzal egyet, hogy mondjuk egy 10 éves gyerek ugyanúgy (és ugyanannyit) ihat, mint egy 15 éves, mert abban a korban még nagyon sokat számít 5 év. De attól semmi baja nem lesz senkinek, ha iszik pár pohárral, nem pedig az asztal alól kell kihúzni. Mértéket tartva nyugodt szívvel ihatsz. :)

OFF: Nem feltétlenül akar mindenki menőbb, jobb, érettebb lenni, aki viszonylag korán nyúl ezekhez. Van, akinek puszta feltűnési viszketegsége van, ezt aláírom. De általánosítani, és főleg álszentkedni nem kéne.

Én 16 évesen azért kezdtem el komolyabban inni, mert jobban éreztem magam, ha szinte ki volt kapcsolva az agyam, és nem gondoltam semmi negatív dologra. Van, aki tényleg csak kikapcsolódás eszközeként használja, én pedig már nagyon kezdem unni, mikor a borzasztó okos, fiatalkort meg nem élt emberek szólnak le másokat. (Hangnemért elnézést. OFF vége.)

2011. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
23%
Kb. 4 évesen már megkóstoltam a sört, 7 évesen már ittam egyszer egy kis pohárral, 10-11 évesen már szerettem a sört, de nem ittam, max. az alkohol mentest. Aztán 12-13 éves koromban már kaptam itthon 3cl-es italokat, hogy végig kóstoljam, és ne a haverokkal igyam magam hullarészegre. Aztán olyan 11-14 éves korom között lehetett az első berúgás. Cigizni is 14 éves korom óta cigizek, most vagyok 15 éves. Inni egyáltalán nem iszom, max. néha egy pohár sört, a töményektől meg ezektől kifordul általában a belem, mert gyenge a gyomrom.
2011. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%

13évesen rúgtam be először(kb akkor ittam először tetemes mennyiségű alkoholt)

és 9-10 évesen gyújtottam rá először

azóta 18 vagyok, alkoholista és láncdohányos :X

2011. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!