Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+1 hetes vagyok ma. Mikor...

35+1 hetes vagyok ma. Mikor kezdhetek málnalevél teát inni? Megvárjam a betöltött 36. hetet? Ti mikor kezdtétek/kezditek inni, ha isszátok egyáltalán?

Figyelt kérdés

Tartok attól,hogy nehezen fogok tágulni,de túl korán sem szeretnék szülni.

Köszi előre is a válaszokat!


2009. ápr. 12. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt olvastam,hogy van aki a 36.héttől itta.Szerintem várd meg a 37-38.hetet és utánna kezd el inni!Sikeres szülést!
2009. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia én 35+2 hetes vagyok. én a gàtmassàst keztem el és csak a 36. hétöl akarom elkezdeni a teàt. de kedden megyek a dokimhoz és megkérdezem a véleményét biztos ami biztos. de ugy tudom hogy a 36. héttöl kell kezdeni. az elején csak egy két pohàrral.
2009. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már elkezdheted, de a csomagolásra ráírt napi adag az 1 CSÉSZE!!!! Nem tudom miért iszik valaki fél litert is naponta. Lehet több kárt csinál, mint hasznot.
2009. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel gyógyhatású készítmény szerintem nyugodtan elkezdheted inni, hiszen nem egyik napról a másikra fejti ki a hatását, nekem a szülésznő adott egy leírást a teáról is.Eleinte egy csészét igyál csak,az biztos hogy nem fog gondot okozni.Aztán betöltött 36 héttől növelni lehet szépen a mennyiséget, 37 héttől fél egy liter naponta tehát reggel-este két nagy csésze, így van nekem leírva.Úgyhogy nyugodtan ihatsz beőle többet, mert egyébként meg nem a kivánt hatást adja.

2009. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!