Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen trendi stílusok vannak...

Milyen trendi stílusok vannak a gimnáziumotokban, amiket utálsz vagy épp hozzá tartozol?

Figyelt kérdés
pl rocker, alter, réver, deszkás, emo stb?
2011. dec. 10. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy csajt utálok nagyon a suliból. Tipikus gazdag, elkényeztetett, önző, beképzelt, bunkó, hisztis pics@. Azt hiszi, hogy ő a suli királynője és mindenkivel úgy bánthat mint egy lábtörlővel. Meg persze a kis követői.


Én nem igazán tartozom sehova. Ha kategorizálnom kéne magam akkor talán én lennél a "Magányos Művész". :)

2011. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Hát...nem épp gimi,hanem egy közgazdasági szakközépbe járok,ha az megfelel neked:D

De nálunk a legelterjetteb.Az lányoknál a ribancos és a normális,esetleg deszkás.

A fiúknál a páva,egy 2-3 rocker van és focis(sportos) stílus...én egyikhez sem tartozom,mert magam rocker vagyok,de teljesen normálisan öltözködöm,ezért nem sorolnak sehova.Úgy nagyából mindet utálom,mert a mai fiatal rockerek azok már nem olyanok,mint a régiek...ez a páva,meg ribancos egy vicc,a deszkásról meg sokat tudok,de azokat sem szívlelem.De mért érdekel?Vagy nálatok mivan?:D

2011. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit rühellek: a tipikus, "tömeggyártott" cicababák. Egyszerűen agybajt kapok attól, amikor meglátok egy ilyen vasalthajú, két tonna sminkkel rendelkező, totál márkás cuccban lévő csajokat.

És a hasonló "tömegfiúkat" sem bírom (vasalt haj, V-kivágású "langyi-póló", bokáig letölt csőgatya).


Én amúgy rocker vagyok, de nem viszem túlzásba az ilyesfajta öltözködést. Bár a legtöbb ruhám elég sötét színű (általában fekete), de nincsenek mindenhol halálfejek, szegecsek meg hasonlók.

2011. dec. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom, hova kerültem, de itt szinte mindenki úgy néz ki, mintha a kifutóról szalajtották volna.... Márkásabbnál márkásabb ruhák, smink, tökéletes haj. Én amikor idekerültem, eldöntöttem, hogy meg sem próbálok csinosan öltözködni, inkább minnél jobban takaró ruhákat próbálok felvenni. Eddig egy kicsit extravagánsan, csinosan öltözködtem, az elõzõ sulimban vagy 1000x megdícsértek egy nap eredeti voltam. Itt viszont észre se vennének. Egy kicsit úgy öltözködtem, mint Blair Waldorf a Gossip Girlbõl, de itt mintha mindenki õt majmolná. Szóval most a téli hónapokban még takarom magam, tavaszra pedig kitalálok valami jó kis öltözködési stílust, mert utálok átlagos lenni. :D

Én is a cicababás öltözködést utálom, valamint fiúknál a b*zis öltözködést: feszes, vagy lelógó gatya, tapadó, mellkast kivillantó póló, nyaklánc.... 15/L 9. oszt.

2011. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kifutóról szalasztottak vagy nagyon tramplik. Egyiket sem különösebben bírom. A kifutósok úgy lerombolták a mákszemnyi önbizalmamat hogy ejjhajj:D De nem baj, a magam módján elvagyok, nem vagyok gyönyörű, inkább egy bányarém bányájának az ajtajában ácsorgok. Leginkább 'a művész'nek vagyok besorolva.

Mondjuk érdekes, alap hétköznapokon lehet engem csesztetni, bármiért kigúnyolni, de ha valamit rajzolni, tervezni kell vagy zenélni akkor kellek:P Mindegy, legalább a tanárok meg a többi felnőtt elismerését megkapom:)

14L (4. kisgimiben)

2011. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9.-es vagyok. Tele van a suli páwákkal, akik mindeféle marhaságokat összehordanak. utálom őket.
2011. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azokat rühellem akik mvésznek hívják magukat tizenévesen. :D Oké, viccöltem. Válaszolok a kérdésre. Művészeti suliba járok ahol egyszerű "besorolni" az embereket. Ott vannak a táncosok, csinik, elegánsak, egyenes tartás, tökéletes smink. Aztán a zenészek, viszonylag kevesen vannak, átlagosak. A drámások, színesek, vidámak. És ott vannak a képzősök, akik mintha bebújtak volna a színes rongyokkal teli szekrényükbe és azt húzták volna fel, ami rajtuk maradt. :D (sértődések elkerülése végedt: jómagam is képzős lennék.)
2011. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát ez épp általános: de van 3 stílus: mi (normál ruha nem full márka de nem is 200ft-os vacak) a rattyok (öreges ruha)

Meg a ribancok (nem magyarázom)

2011. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

minden van, amit egy művészeti iskolában el tudsz képzelni... :D rnb-sek, rocker, goth, emo, scene, rasta, goás, páwa(fiúk), művészlelkek...

én személy szerint nem tudom magamat besorolni, de engem állítólag nem is lehet :D :S

2011. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Szakközépbe járok,nálunk a lányok közt ezek a stílusok vannak:


-Díva(márkás ruha,hosszú haj,műköröm)

-Rocker(fekete ruhák,tetkó,piercing és nagy tahó a legtöbbje)

-Animés (fura színes,vagy fekete láncos cuccok,de aranyosak amúgy)


Fiúk között:


-Langyi(szó szerint nőnek néznek ki nagyon gusztustalanok)

-Páwa(vasalt haj,letolt gatya stb.)

-Rocker(ugyanaz mint a lány rockerek)

-Animés(ugyanaz mint a lány animések)

-Márka b*zi(Convers,DC,Supra,FILA,amúgy jófejek)

2011. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!