Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melyik csoporthoz, "bandához"...

Melyik csoporthoz, "bandához" tartozol az osztályodban?

Figyelt kérdés

A "nagymenők" közé vagy

A "lúzerekhez"


Gondolom majdnem mindenki a kettő közé írná magát, ezért ezt direkt nem írtam választéknak.

Ha muszáj lenne a kettő közül hova sorolnád magad??



A középiskolások leírhatják, hogy általánosban hova tartoztak és középiskolában hova tartoznak, illetve ha felnőttek olvassák ők is megválaszolhatják hova tartoztak.


2010. okt. 18. 09:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
88-as bőrfejű skinhead bandába!
2010. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%

Inkább a "nagymenőkhöz" . Az összes lánnyal jóban vagyok , meg kb. a fele fiúval . Mindenben benne vagyok . Az asztalomnál mindig nagy a tömeg :D

12/L

2010. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Általánosban a nagymenőkhöz, gimiben egyikhez sem. Nem vagyok menő de semmiképpen sem vagyok lúzer. Inkább az osztály agya vagyok. Jól tanulok nagyon, de nem lúzer vagyok, sokan szeretnek.
2010. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Túl sok filmet nézel... "nagymenők, lúzerek"? Elég nagy TV függő lehetsz.
2010. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én nem érzem magamat sem nagymenőnek, sem "lúzernek". Nálunk a nagymenők általában a 2-es, 3-as tanulók, akiket fogdosnak a fiúk, festik a hajukat, fütyülnek a tanulásra, hü*yének hiszik a szüleiket és a tanárokat (csak ők az "okosok").

Ha ők a nagymenők, akkor nem tudom, hogy "lúzer" vagyok-e, vagy sem, de hozzájuk SEMMIKÉPPEN sem tartozom....

2010. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

"Nagymenő" de benne vagyok a top 3 ban;) A menőkhöz tartoznak nálunk a legjobb tanulók és + 4-5 gyengébb:-" akiknek csak a pasizáson jár az eszük:d De imádoom őket(L)

Ők a barátaiim:D

13/L

2010. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

"Túl sok filmet nézel... "nagymenők, lúzerek"? Elég nagy TV függő lehetsz."


Te pedig valami okoskodó kis senki lehetsz.

Ezzel választ is adtál a kérdésemre,köszi!

2010. okt. 18. 16:34
 8/24 anonim ***** válasza:

Általánosba lúzer voltam, de inkább csak jól tanultam, és utáltak...

Gimibe meg a "nagymenők" között vagyok, de inkább a "mocisok" közé tartozom, mert aki benne van van motorja, ami itt elég ritka... Amúgy én olyan vagyok, aki mondjuk így tanul: 5,5,5,4,5,2,5,4,5

Nah ilyen jegyeim vannak...

2010. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Osztályomban csak hárman vagyunk magyarok őket nem nagyon csípem, de a többiek között ,,menő" vagyok :) 4-5-ös tanuló vagyok, néha becsúszik egy-egy 3-as :P

12/L 6ik

2010. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nagymenőkhöz.Rajtam kívül 3 csajszival lógok,és kb ennyi az osztály.Van 2 csaj,de ők csendesebbek,és 3 cigánycsaj-.-"(ők rázzák a seggüket..) Ja meg a fiúk:P

De am mindenkivel jóban vagyunk.Ja és tom hogy nem fontos de nem cigizek,meg semmi ilyen(nemúgymint az osztályba páran)csak magamat adom,és így lettem ilyen:)

13/L

13/L

2010. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!