Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha aputó kapok egy drága...

Ha aputó kapok egy drága ekszert karacsonyra akkor anyunak joga van kiabálni hogy ezt a pénzt könyvekre kelett volna fordítani?

Figyelt kérdés
és hogy nem vesz nekem nadrágod karácsonyra mert ezen már vehettem volna sokat. SZÜLEIM NEM ÉLNEK EGYÜTT
2011. dec. 15. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gondolom a szüleid nincsenek jó viszonyban, anyukád talán irigy, féltékeny.
2011. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Anyukának ezt az apuddal kellett volna megbeszélnie.
2011. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem jogos. Mivel ez AJÁNDÉK (gondolom, nem a gyerektartás helyett kaptad), azt vesz apukád, amit akar. Anyukád (nem gonoszkodni akarok) de azért mondja, mert vagy féltékeny, hogy ő ezt nem teheti meg, vagy annyira utálja apukádat, hogy a kákán is csomót keres. Mennyi idős vagy?
2011. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
18/L
2011. dec. 15. 19:13
 5/15 A kérdező kommentje:
és úgy volt anya megveszi nekem a nadrágot amit kinéztem. De megtudta az ékszert és azt mondta hogy semmire nemkapok pénzt ezek után mert vegye meg apu ha ennyi pénze van. Mivel hogy ezen már sok olyan nadrágot vehettem volna
2011. dec. 15. 19:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád felfogása egy kb. 15 éves kamaszra jellemző. Nagyon igazságtalan veled is, és apukáddal is.
2011. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%

De a kérdező sem közelít egy 18 éves nagykorú felnőtt emberhez.

Anyukád vesz neked nadrágot és sírsz hogy nem veszi meg neked? Hát számomra ez is furcsa. Oké, nem azt mondom 18 évesen saját lakása legyen meg teljesen önálló, de azért ez is gáz.

Vállalj munkát és vedd meg magadnak a nadrágot.

2011. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Ja és még annyit, akinek nincs nadrágja és arra lenne szüksége annak valóban feleslegesnek tűnik a drága ékszer.
2011. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem sírk rajta. Csak megbeszéltük hogy megkapom karácsonyra.
2011. dec. 15. 20:02
 10/15 A kérdező kommentje:
és szerintem igazságtalan ez a felfogása
2011. dec. 15. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!