Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek tényleg nagyképű...

Szerintetek tényleg nagyképű vagyok?

Figyelt kérdés
A barátnőim szerint elkényeztetett vagyok.Mert elmeséltem nekik,hogy mikor kicsi voltam és volt egy szomszéd lány.Amikor ő kapott valamit az nekem is kellett és meg is kaptam.Meg anyának 2 napig könyörögtem egy telefonért és megvette.Tudom hogy nagyon úgy hangzik mintha valami gazdag kis liba lennék de tényleg nem vagyok az.Egyáltalán nem vagyunk gazdagok.Meghogy mamám havonta ad nekem 5-6000ft-ot.Arról én nem tehetek ha kapok valamit.Meghogy ők összesen nem kapnak annyit mint én 1 hónapban.Én nem akarok nagyképű lenni csak tényleg nem kell sokat könyörögnöm semmiért.
2011. dec. 19. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy viszonyulsz másokhoz, ezt itt GYK-n nem is fogod megtudni, a közvetlen környezetedtől kéne megkérdezned.

Viszont hogy mindent megkapsz, azt feltételezi, hogy iszonyúan el vagy kényeztetve.

2011. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Hát ha tudod,hogy a barátnőid nem kapnak meg mindent amit szeretnének, akkor szerintem ne dicsekedj nekik azokkal a dolgokkal amiket kapsz, hanem egyszerűen csak örülj neki és kész. Hát ne haragudj meg, de ha neked mindig csak azért kellett valami mert a szomszédlánynak is volt, és kisírtad magadnak akkor tényleg eléggé el voltál kényeztetve. De ha nem akarsz nagyképűnek tűnni, akkor ne oszd meg velük, hogy ezért meg azért könyörögsz, és azonnal megveszik neked. Szóval ha valamire vágysz akkor kérd, hogy vegyék meg. Ha meg megkapod akkor ne vágj fel rá, ne szaladj azonnal dicsekedni, hogy húú nekem van nektek nincs!!! Bocs, de ez az igazság.
2011. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem normális vagyok velük.Meg nem is bántásból mondták.Leginkább csak hülyeségből,de én mégis elgondolkoztam rajta.Lehet,hogy néha kicsit felvágok de azt nem direkt csinálom.
2011. dec. 19. 20:45
 4/15 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam úgy mondani,hogy nekem van neked nincs.Csak elszoktam mesélni,hogy miket kapok.
2011. dec. 19. 20:47
 5/15 anonim válasza:
100%
2.válaszoló vok. Ha tudod magadról, hogy felvágsz, akkor eleve miért teszed fel a kérdést, hogy nagyképű vagy-e? A nagyképű azt jelenti, hogy valaki felvág. Ha elmeséled nekik, hogy kaptál vmit akkor az tény legyen, ne vágj fel rá. Amúgy az ember meg szerintem ne a barátai előtt akarjon felvágni. Ez érdekes, hogy írod, hogy nem direkt vágsz fel. Miért ez csak így jön magától, vagy hogy van ez? Szerintem ne akard a barátaidat azzal "lenyűgözni", hogy ezt meg azt kaptam... Szóval a címben szereplő kérdésedre a válaszom: Igen, nagyképű vagy.
2011. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Nagyképű elkényeztetett liba.


Mondhatná mindenki aki nem kiváncsi arra hogy neked mennyi pénzed nő a fán, és hogy milyen új telefont sz@rt a jézuska.

Nem szokás mások orra alá dörgölni hogy mink van.

2011. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez van sajnos.Változtatni nem tudok rajta ilyen vagyok.
2011. dec. 19. 20:53
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

irigykednek.


akkor vagy elkényeztetett liba ha visszaélsz ezekkel, lenézed azokat akik nincsenek ilyen helyzetben, stb.

2011. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
90%
Ha nem akarsz rajta változtatni, mert ilyen vagy, akkor ne is tegyél fel ilyen felesleges kérdést. Úgy látom, rosszul esnek a válaszok, mert nem erre számítottál. Néha fáj az igazság, remélem, hogy ezek után a "barátnőid" szívét nem fájdítod a jövőben. Az embernek a barátai azért nem ismerősei,vagy idegenek, mert ők őszintén elmondhatják amit gondolnak. Úgyhogy szerintem ha a barátnőid is megmondták akkor van min elgondolkodni azt hiszem! És ha kiírsz egy ilyen kérdést akkor ne duzzogj a válaszokon. Hiszen te voltál rá kíváncsi. Te akartad "hallani" a válaszokat.
2011. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nem nézek le senkit.És nem bántásból mondták csak hülyeségből.Csak egy kicsit komolyabban vettem mint kellett volna.
2011. dec. 19. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!