Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek tényleg nagyképű...

Szerintetek tényleg nagyképű vagyok?

Figyelt kérdés
A barátnőim szerint elkényeztetett vagyok.Mert elmeséltem nekik,hogy mikor kicsi voltam és volt egy szomszéd lány.Amikor ő kapott valamit az nekem is kellett és meg is kaptam.Meg anyának 2 napig könyörögtem egy telefonért és megvette.Tudom hogy nagyon úgy hangzik mintha valami gazdag kis liba lennék de tényleg nem vagyok az.Egyáltalán nem vagyunk gazdagok.Meghogy mamám havonta ad nekem 5-6000ft-ot.Arról én nem tehetek ha kapok valamit.Meghogy ők összesen nem kapnak annyit mint én 1 hónapban.Én nem akarok nagyképű lenni csak tényleg nem kell sokat könyörögnöm semmiért.
2011. dec. 19. 20:33
1 2
 11/15 anonim válasza:
2.válaszoló voltam.
2011. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én elfogadom a válaszokat.És nem féltékenyek rám mert nekik is Kb.ugyanannyi van meg mint nekem.Talán csak az egyiknek nem.De ha kell neki valami ami az enyém odaadom.
2011. dec. 19. 21:01
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyke vagy?
2011. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen.Miért?
2011. dec. 19. 21:03
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus egyke, szülők-nagyszülőktől mindent megkapó kiskedvenc gyerek vagy :D


Ha nem akarod, hogy ezt gondolják rólad, akkor miért kell ilyeneket hangoztatni? Ne mondj semmit senkinek, viselkedj normálisan, és a probléma meg van oldva. De ez, hogy itt is kiírod, hogy mennyi pénzt meg egyebeket kapsz, aztán sajnáltatod magad, nem igazán segít...

2011. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!