Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért baj az ha sokat iszok?...

Miért baj az ha sokat iszok? Vagy tényleg lehetnek tőle gondjaim?

Figyelt kérdés

A történetem az lenne,hogy olyan vagyok,mint egy kacsa,elég sokat iszok. Mármint nem alkoholról van szó.

Anyáék azt mondják,hogy kiiszom őket a vagyunukból.

Pedig anya már nem egyszer került kórházba kiszáradás gyanánt (felnőtt emberként)akkor nem örülniük kéne,hogy legalább iszok?


Ráadásul már elég ha 1 nap egy ásványvíz a többit meg veszem magamnak.. és azért egy ásványvíz nem nagy összeg,szerintem. Azért nem iszok csapvizet,mert nálunk az ihatatlan,de tényleg.


És rosszul esik,hogy ezzel piszkálnak. Például ha vendégségben vagyunk és megkérdezik,hogy "iszok-e" "te mit iszol" meg ilyesmik,akkor anyuék szólnak ,hogy "ne kérdezzd meg,mert a csapot is kiissza" jó persze poén,de na.


Na jó nem ragozom tovább,mert fölösleges a kérdés,hogy szerintetek tényleg ekkora baj,hogy sokat iszok?Titeket ez zavarna?


2012. jan. 3. 20:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nem unalmamban iszok.enni sem szoktam unalmamban.
2012. jan. 8. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!