Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok errol? Ezt a...

Mit gondoltok errol? Ezt a hugom épp egy konyvet ír és rászedtem, hogy csináljon egy blogot, ahová leírja, de fél, hogy senkinek nem fog tetszeni, ezért gondoltam kiteszem ide.

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú,szóval inkább csak a tartalmát írom le.Arról szól,hogy van egy lány Marisol,akit a szulei férjhez akarnak adni,de Marisol nem szereti azt a fiut,ezért elszokik egy erdobe,ahol találkozik egy farkassal,aki ép akkor emberré változik,és egymásba szeretnek.aztán egy mindketten varázslókká változnak,hogy így eggyutt lehessennek.sok év mulva szuletik egy kislányuk,akit nem tarthtatnak meg,és elviszik ot egy ember házaspárhoz.aztán a kislány terhes lessz és ekkor tudja meg az igazságot.eloszor neki is lánya szuletik,akinek kissé nehéz az élete.o vámpír is nem csak varázsló,és nagyon utálja az emberek,mert kiskorában sokszor bántották.aztán egyszer beleszeret egy emberbe......
2012. jan. 3. 21:18
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
már 14 amugy meg tudja,hogy nem lesz belole íro,csak szeretett volna probálkozni
2012. jan. 3. 23:53
 12/24 anonim ***** válasza:
Hát elég gagyi. Ilyet minden ilyen korú gyerek tud írni.
2012. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%

Na igen ezt nagyon szeretem -.-"


Imádom amikor valaki például kap egy zongorát, azt mondja hogy ő már zongoraművész. Ugyanez itt is. Szerintem fura. Zavaros. Nincs olyan dolog ami megragad benne, ami felkelti az érdeklődésem. Ilyesmiket írnak más írok is. Ezek általában a tinik olvasmányai, ez is csak gagyi tömeg gyártmány. Ilyet én is tudnék írni, pedig nem vagyok Fekete István vagy Homérosz.


Tudom hogy most sokan lefognak pontozni, tessék csak, nem arra van ez az oldal hogy egymással szembe versengjünk : kinek van több pontja.


13/L

2012. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

nekem az eleje tetszik addig hogy találkozik egy farkassal és egymásba szeretnek .... a többi nem hogy varázsló meg vámpír ... az valahogy nem illik oda szerintem :P


16/L

2012. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%
ritka szar, ritka zavaros, ritka összekunyulmány
2012. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy, hogy legyen még mit lepontozni, egyáltalán nem a Kérdező húgáról szól a kérdés, hanem saját magáról.
2012. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
ezt honnan veszed,a tesom nem is tudja hogy kiirtam
2012. jan. 5. 00:25
 18/24 anonim ***** válasza:

Jajj, ne bántsátok már! Se a kérdezőt, se a húgát. Valóban elég sok mindent összeszedett a sztoriba a kislány. De szerintem fényévekkel jobb, hogy írással üti el az idejét, mintha olyan (valóságalapú) kérdéseket tenne fel itt, mint hogy: szüzesség elvesztésekor lehet teherbe esni?/ orálisan kielégítettem a fiút, most miért nem keres?

Ettől semmi baja nem lesz, sőt még a javára is válhat.

2012. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Hűhaa :DD hát nem hangzik rosszul szerintem jó lenne ha felraknátok ...
2012. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
szerintem nem lessz
2012. jan. 7. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!