Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok errol? Ezt a...

Mit gondoltok errol? Ezt a hugom épp egy konyvet ír és rászedtem, hogy csináljon egy blogot, ahová leírja, de fél, hogy senkinek nem fog tetszeni, ezért gondoltam kiteszem ide.

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú,szóval inkább csak a tartalmát írom le.Arról szól,hogy van egy lány Marisol,akit a szulei férjhez akarnak adni,de Marisol nem szereti azt a fiut,ezért elszokik egy erdobe,ahol találkozik egy farkassal,aki ép akkor emberré változik,és egymásba szeretnek.aztán egy mindketten varázslókká változnak,hogy így eggyutt lehessennek.sok év mulva szuletik egy kislányuk,akit nem tarthtatnak meg,és elviszik ot egy ember házaspárhoz.aztán a kislány terhes lessz és ekkor tudja meg az igazságot.eloszor neki is lánya szuletik,akinek kissé nehéz az élete.o vámpír is nem csak varázsló,és nagyon utálja az emberek,mert kiskorában sokszor bántották.aztán egyszer beleszeret egy emberbe......
2012. jan. 3. 21:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Na, jól eltűnt a válaszom. Nem igazán értem, hogy miért (vagy hogyan), de mindegy.
2012. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem jó lesz ^^ én fanfictiont írok xD És a legjobb barátnőim is, és vannak olyan fanfictionok, amik nagyon híresek lettek és ebből is lehetne siker. Szerintem jó lesz ^^
2012. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%

zavaros h lehet két vérfarkanak normális majd vámpír gyereke túlzás ez a sok szar

??

2012. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 16. válaszolóval, a kérdező és a hugi szerintem is azonos személy.

Ettől függetlenül szerintem sem rossz dolog az írással próbálkozni - minőségtől függetlenül -, mert az ember kreativitását, szókincsét, fogalmazási készségét fejleszti. Ám! Ez a történet valóban túl "sok", kusza és sablonos. Sajnálom, de ez a véleményem.

2012. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!