Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti meddig engednétek...

Szülők! Ti meddig engednétek el 15 éves fiú gyereketeket szombat este?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 18:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
97%

szerintem ez attól is függ h milyen hónap van( pl szerintem télen ne maradjon a városban este olyan sokáig, nyáron viszont maradhat tovább). én ezt tapasztalatból mondom

15/L

2012. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
85%
Hát szombaton otthon ülök és gépezek olyan 11-ig, pénteken meg megy a buli :DD 15F
2012. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%
Engem kb 10-11 óráig szoktak engedni.pont elég nekem
2012. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
53%
ha olyan mint én akkor addig amig engem engedtek azaz:vasárnap ebédre érjen haza
2012. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

a vasánap ebédes vagyok.A nyolc azért elég kevéske,velem számtalanszor meg esett 15éves korom alatt,hogy 10/11-ig dumáltunka a haverokkal a téren.Anyám felhívott,hogy minden ok? És az volt.Persze függ a társaságtól is de ha látom,hogy problémásabb népek közé keveredik akkor behúzom a kéziféket.Még suli buli is10-ig tartott gimiben.

Amúgy aki beleköt este az beleköt nappal is.

Engem este sosem inzultáltak inkább délután,még sötét sem volt.

2012. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
hajnali 1-ig. De csak szombat este!
2012. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Detro válasza:

15 évesen kint a városba 21-22 óráig lehettem ha valahol vagy valakinél voltam akkor 23-00 voltam elengedve persze mindíg tudták hogy merre járok.

17-18 évesen jöttek rá a szüleim arra hogy már nem kell fogni a kezem meg tudom védeni magam és nem kell mindenről tudi hogy kivel merre és mit csinálok.

Ennek ellenére nem loptam kocsit, nem csináltam gyereket, azt nem tudom idesorolni hogy nem ittam, mert hát de :)

Viszont ennek ellenért itt vagyok 21 évesen tanulok dolgozok bulizok és még a rendőrségen se ismernek :)

Mindenki maga dönti el hogy hogyan neveli a gyerekét, de senkit nem kell bezárva tartani.

Sok sikert

2012. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
80%
8ig. Suliidőszak van, és 15 éves. 8ra legyen otthon. Elég lesz lezüllenie egyetem alatt. Ha most kezdi, odáig el sem ér. L27
2012. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

10 igazad van sötétedés...

engem se engednek tovább sötétedésnél főleg ilyenkor pedig 17 vagyok megbízható és tényleg nem olyan barátokkal járok el és általában én az a fajta ember vagyok akit jobban tiszteletben tartanak a társai a személyisége miatt... /tehát balhém még úgyse lenne cigi pia stb meg nem haszbálok/

2012. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

"első vagyok és látom milyen bátor szülők vagytok, hogy így lepontoztatok. Már ha valóban így van. Nem csak a mi gyerekeink kezdeményezhetnek olyan dolgokat amiből baj van ,de minél később van annál nagyobb az esélye annak, hogy olyan emberekkel találkozzon aki -akik beleköthetnek , molesztálhatják. Akár drogosan, akár ittasan. Nyugodtan pontozzatok le újra az én gyerekemre én vigyázok, én vagyok érte felelős, és bizony jogom van aggódni mert szeretem. Mivel ő is szeret betartja a rendet."

Ha ennyire te akarsz dönteni miért kérdezed?

2012. jan. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!