Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti meddig engednétek...

Szülők! Ti meddig engednétek el 15 éves fiú gyereketeket szombat este?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 18:43
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Előző vagyok. Nem mondom, hogy ne te dönts, de.. áá nem látom értelmét a kérdésednek, ha úgyis tudod a választ..
2012. jan. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Én édesapámmal élek és bár 16/L vagyok,akkor is elengedtek tovább. Csak egy helyre jártunk/járok ami a házunktól 5-10 percre van. Egy romkocsma rettentően jó koncertekkel (pl.:30y,Kiscsillag,Quimby,Fish,Supernem..stb.) Minden koncert után még ott vagyok a barátaimmal aki apa nagyon jól ismer van,hogy zárásig,van hogy 2-3 ig (zárás 4-5 óra). És bennem meg bízik apa. Nem mentem még haza részegen,nem rosszak a jegyeim !!. Szerintem a 8 óra nagyon is túlzás, és ha megbízol a fiadban akkor elengedheted 10-11 de akár 12ig is !.
2012. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
egy 15 éves nagyon max 9re legyen otthon,aki felelősségteljes szülő nem is engedi tovább,nem értem miért pontozzátok le azokat akik vigyáznak a gyerekükre,egy 15 éves még nagyon gyerek,semmi keresnivalója buliban,meg éjszaka az utcán
2012. febr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

attól függ hova megy, és kikkel! Nekem egyszer volt hogy a barátnőmmel meg az anyukájával-apukájával elmentünk egy kocsmába, és 4re mentem haza. igaz taxival meg minden. 14 voltam, most 15 vagyok, és olyan is volt hogy 11 után mentem haza, miután egy fiúval ültem be valahova. Anyu igaz sokszor felhívott hogy minden rendben van-e, ismeri az összes haveromat, a fiút is, mindenkit, és mindig mindent elmondok neki. Nincs oka h ne bízzon meg bennem.


De téll attól függ hogy hova akar menni, kikkel. Meg azért az a 8 óra egy kicsit túlzás nem? könyörgöm már 15 éves nem pólyás baba még jó h nincs 9kor takarodó

2012. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
egy 15 évesnek nincs helye bulikban,a szüleid nagyon felelőtlenek,egy 15 éves még gyerek épp hogy elkezdte a gimit...
2012. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

XDDD....


Nehogymár 15 évesen ne mehessen el egy 8 órási előadásra mert neki haza kell érnije nyolcra (Moziról van szó)


Én a haverommal 21:30 as filmre mentünk 23:20 ra értem haza kb. 11/F nem történt semmi bajom. taxival mentünk szülő nélkül. :D

2012. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
szerintem nem tulzás a 8 óra! én is 15 vagyok de nekem eszembe nem jutna kimaradnom 8-nál tovább!habár én lány vagyok de szerintem egy 15 évesnek felesleges az utcán kóborolnia!az egy dolog hogy megbizol a fiadban de megbizol a barátaiban is??
2012. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Simonida válasza:
Szerintem ebben a korban a gyerekek egyáltalán nem megbizhatóak maximálisan! Bárhol és bármikor csinálhatnak hülyeséget.Én is azt hittem, hogy megbízhatok a 15 éves fiamban addíg, míg el nem olvastam egy facebookos levelezését! Legyünk résen és mindent csak mértékkel engedjünk és beszéljünk sokat velük, mert a kommunikáció a legfontosabb ebben a korban, mégha a fele le is pereg róluk!
2012. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszoló vagyok(még január körül írtam választ) :)

Szombaton/pénteken 10-re haza kell érnem, de ha bulizni megyek(csak szombaton), akkor olyan 2-fél3-ra maximum. Egyszer megesett, hogy fél 7-kor értem haza annyira jól sikerült a buli..meg is kaptam a magamét derekasan..és belátom, hogy megérdemeltem. Azt szokták, mondani, hogy a hibákból tanul az ember, és ez így is van. Megtanultam a magam bőrén, hogy bizony vannak szabályok/korlátaim amik az én javamat szolgálják. Anyukám másfél napig nem szólt hozzám, annyira haragudott. Azóta sosem kések itthonról, mindig betartom a határidőket plusz komolyabban veszem azt is ha kér vmit anyukám, mert az a másfél nap maga volt a borzalom.

Szerintem is elég korai az a 8 óra.

16/L

2012. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Simonida, a fiad facebook beszélgetéseit nem kellene elolvasni. Oké hogy aggódsz meg minden de ez nem állapot hogy szó szerint beleolvasol a magánéletébe..
2013. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!