Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők ti megengednétek?...

Szülők ti megengednétek? Kamaszok ti is válaszolhatok nyugodtan.

Figyelt kérdés

A neten kaptam egy ajánlatot. Azt az ajánlatot kaptam, hogy nincs- e kedvem amatőr fotózáson részt venni, mint amatőr modell? A fotózás Budapesten lenne. Kicsit messze lakom Budapesttől, de nem annyira, mert kocsival kb. 2 óra az út. Még a szüleimet nem kérdeztem meg, de nagyon kicsi az önbizalmam, és lehet, hogy ez kicsit felbátorítana. Szerintetek úgy elengednének a szüleim, hogy ha apám velem jönne Budapestre, és ott lesz velem a fotózáson is meg mindig velem lesz. Azt írták, hogy semmi akt fotózás sem lenne (ezt nem tudhatom biztosra, de ha apám velem jönne, akkor biztos, hogy nem is lenne). Ti elengednétek??? Ha mondjuk én lennék a lányotok, és nekem nagyon fontos lenne???

14/l (nem sokára 15)


2012. jan. 8. 11:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én is kaptam már 3 ilyen ajánlatot,sőt modellkedni is hívtak,de én nem bízom az ilyenekben

én semmiképpen nem engedném el a kislányom ilyenre,ettől nem lesz nagyobb az önbizalmad az tuti

2012. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze! lehet, hogy modell lehetsz. Ezt a lehetőséget sztem ki kell használni.
2012. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia.Én is kaptam már ilyen ajánlatot,de nem is vettem figyelembe.Ilyen netes felkéréseknél rengeteg az átverés.Nem muszáj,hogy a tiéd is az legyen,de azért nem árt utánanézni.Előtte viszont kérdezd meg a szüleidet,mert ha nem engednek akkor felesleges ezen gondolkoznod.


A képekről amiket kértek,meg annyit,hogy én biztosan nem küldenék nekik,vagy ha mégis,akkor csak úgy,hogy a szüleid tudnak róla,és megengedik + a képeket is látták.


Amúgy hol kaptad az ajánlatot?Milyen oldalon?

16/L

2012. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez egy gagyi cég, és bármikor visszaélhetnek a képeiddel bárhol. Sőt, photoshop-al, akármit tudnak varázsolni a képeidből. Én nem ajánlom.
2012. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. Főleg, ha kövér szőrös zsíros férfiak félárbócos brokkoliját akarod felszo.pni, mivel csak így futhatsz be karriert. Így lesz kb 1:100-hoz esélyed arra, hogy valamennyire befuss. A elég szabdfelfogású a kedves papa, akkor biztos megengedi.
2012. jan. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem is tudom..Szeretnél modllkedni? Akkor talán.

És nemrég olvastam, hogy Srej Zsófit pl egy buszon fedezték föl, és..volt még egy magyar modell Vanessa(?nem biztos) őt meg az iwiw-en..

2012. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!