Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Új osztálytárs, mit tegyek?

Új osztálytárs, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta alakulgat valami köztem meg egy fiú között, és most már ki is derült, hogy bejövök neki.Szerintem tuti tudja, hogy ő is bejön nekem, de nem kérdezett rá, eddig. Barátnőim szerint simán járhatnánk, meg minden.Pár napja pedig kiderült, hogy félév után új osztálytársunk jön, egy lány. Nagyon ideges vagyok, mert mi van, ha a lánynak majd bejön a fiú aki nekem tetszik? Persze már most féltékeny vagyok rá pedig még nem is találkoztam a lánnyal.Kedvesen kéne fogadnom, de egyenlőre már most utálom... nem akarok hozzá gonosz lenni. De veletek is előfordult már ilyesmi?
2012. jan. 12. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet,hogy az új lánynak majd nem is fog tetszeni a fiú vagy fordítva.Mindenesetre ne legyél vele bunkó.
2012. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Túlstresszeled... Ja, valószínű, hogy pont annak a csajnak fog pont a neked tetsző srác kelleni... Gondolkozzál már.
2012. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
soproni vagy? ha igen, elmondom, a csajnak van pasija.:D
2012. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj ezen. Menyi az esélye annak, hogy annak a lánynak pont az a fiú fog tetszeni? És ha a srácnak te tetszel, akkor nem fogja érdekelni az új lány. Ha meg nem tetszel neki, akkor az előbb-utóbb úgy is kiderül.
2012. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit kell ezt túlreagálni.

Lehet ő lesz az osztály szépe.

Lehet ő lesz az osztály csúnyája.

De nem ez a lényeg hanem ha a fiú téged

annyira szeret akkor nem az új lánnyal fog

törődni!

Ha a fiú nem igazán szeret akkor ne csodálkozz

rajta hogyha elmennek valahová együtt.stb.

Attól még például hogy beszélnek pár szót

még lehet hogy téged szeret.

No para. :)

2012. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Előző, te miért írtál verses formában? Amúgy nyugi ,, ha jóban vagytok tényleg, akkor nincs mitől tartanod.Hozzánk is jött egy új lány év elején , de nem szoktam lányokkal barátkozni (nem érdekel az , higy kinek-ki tetszik , és hogy képzelik el a jövőjüket.Idegesítő..) szóval engem nem nagyon izgatott . A ciki az, hogy amúgy csak akkor tudtam meg h hozzánk jár, amikor már a 3. napja tanult itt...
2012. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Oda egy hozzátok belép az ajtón meglátja azt a srácot és a szünetben rögtön le is fogja szopni !

Bazz nem ismered .Lehet nem is fognak bejönni egymásnak sőt lehet nem is lesznek jóba . Amúgy meg akkor miért nem jössz össze vele . Felesleges ezen aggódnod mert akkor aggódhatnál azon is hogy a srác kilép az ajtón és vagy 1000 nő jön vele szembe ...na azokra nem vagy féltékeny ??

2012. jan. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megy
2012. jan. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
22:44 melyik suliról van szó?:DDD
2012. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!