Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk! Szerettek/tudtok szereln...

Fiúk! Szerettek/tudtok szerelni megjavítani dolgokat? /Férfiak! Gyermekkorotokban szerelgettetek? Csajok! Nektek hátrány egy férfinál ha nem nagyon ért a műszaki cikkekhez

Figyelt kérdés

Pár ismerősöm azzal dicsekszik , hogy mi mindent szerelnek.

Pl.:Az apjuk nem jött rá mi baja van az autonak , ő meg megmondta stb.


Én nem nagyon érzek érdeklődést ez iránt ...

Ez baj ?

14/F


2012. jan. 14. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel hát nem,engem ez nem zavar. De azért alap dolgokat tudjon,de nem kell autószerelőnek meg mindenhez értenie.
2012. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az autókhoz nem igazán értek (persze alap dolgoat tudok, meg jogsim is van, de sosem ástam bele magamat a témába), a számítógéphez kicsit jobban értek (bár szeretnék mégjobban). Hát, ha a kocsihoz nem értesz, oké, de amihez érthetsz, azt szerintem próbáld meg, ne legyél olyan, hogy "uramatyám, van egy tévém meg egy videóm, a kábelt csak egyféleképpen lehet beledugni, de nem tudom, hogyan kell, felhívom ezt meg azt, az úgyis tudja, és megcsinálja".
2012. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretek ilyesmivel foglalkozni.
2012. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kort is írjatok légy szíves.

Kábeleket azért (most) betudok kötni. A számítógép engem is érdekel (ehez kicsit értek).

De az ilyen műszaki cikkekhez egyáltalán nem ...(mármint ami benne van)

2012. jan. 15. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
A párom egy tűzoltó/villanyszerelő, ezért ez így furcsa, de én csak csodálni tudom, aki ért ehhez-ahhoz. Nem hátrány, ha nem(:
2012. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Perszeee, nekem ez az életem, amúgy én is szoktam büszkélkedni, pl Mo-n az első 3 legjobb gokart szerelő közül az egyik nézte az ismerősömét, ott szerelik, és nem értik miért nem megy annyira, meg miért nem indul sokszor, én egyből mondtam, hogy 100% hogy az akksi lemerült, ők erre: áhh dehogy... 2 óra múlva meg már fent volt a pályán az új akksival... Amúgy én sok mindenhez értek pl.: Motorok, Autók (saccperkábé kategória az autók, tehát ilyen Lada Trabant félét még én is ellegózok), és persze szg. teljesen a mániám, amindig nézem a legújabb hardvereket, sokszor fejlesztenm gépem, de engem ebből jobban vonz a tuningolás, és az egyedi számítógépház építése...


Mellesleg szerintem nem baj, hogy nem vonz, de azért én kipróbálnám a szerelést, mert egy-két sikerélmény után olyan büszke leszel magadra... ;D


14/F

2012. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!