Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek az előny vagy...

Szerintetek az előny vagy hátrány, hogy sosem haragszom senkire?

Figyelt kérdés
Egy rokonommal sokat beszéltem erről és mindig mondogatta, hogy nem kell haragudni senkire, mára már olyan lettem, hogy nem haragszom soha senkire, még ha megbánt sem, egyszerűen nem foglalkozom vele.
2011. nov. 16. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól teszed, minek büntetnéd magad mások hülyeségével.

Arra azért vigyázz, hogy ne használjanak ki.

2011. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Jó is meg rossz is. Azt gondolom egyértelmű, hogy miért jó, nem idegesíted magad, tisztán tudsz gondolkozni. Viszont ez azt is jelenti, hogy senki sem olyan fontos, hogy felidegesítsd magad és akkor eléggé egyedül lehetsz. Ha valami idegesíti az embert az sarkallja is arra, hogy megoldja a dolgot. Ha nem érdekli akkor egyszerűen csak otthagyja.
2011. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Jó dolog persze, de ha túl sokáig fojtod magadba a feszültséget egyszer csak tarolsz mint egy hidrogénbomba
2011. nov. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ez nagyon szép és példaértékű, sőt tiszteletre méltó dolog, csak arra vigyázz, nehogy visszaéljenek a jóságoddal és kedvességeddel!
2011. nov. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. És szerintem ez alapvetően jó tulajdonság, mert a harag igazából magadnak büntetés nem? A másik (valószínűleg) nem fog attól szenvedni, hogy te haragszol rá.
2011. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én se haragszom soha senkire. Viszont senkit sem szeretek.
2011. nov. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
hogy jön ez a gyerekvállaláshoz?
2011. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van jobb dolgod?
2011. nov. 26. 19:24
 9/9 anonim válasza:
pont nincs :))
2011. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!