Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akik piszkálják valamelyik...

Akik piszkálják valamelyik osztálytársukat, miért teszitek?

Figyelt kérdés
Kifejezetten azokhoz szól a kérdés akik heti rendszerességgel cikizik valamelyik osztálytársukat.

2012. jan. 20. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Szia!


A mi osztályunk UTÁL egy osztálytárs lányt.


Azért mert mindenkit LEOLT TRÁGÁR MEGJEGYZÉSEKET TESZ A SZÜLEINKRE VEREKSZIK.


És kur*va nagy a pics*ja.


És 3 percenként másik fiuba lesz szerlmes.


Ráadásul ő egy tipikus DAGADT RINGY¸¸Ó ....

2012. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
95%

Azért,mert így akarnak menőnek látszani a többiek előtt

kiszemelnek egy gyengébb gyereket,és rászállnak


Nekünk anno volt a suliban egy csaj,aki mindig fenn hordta az orrát,enyhén szólva elég beképzelt volt,és mi néha emlékeztettük rá,hogy ő sem ér többet nálunk.

ő azért más kategória

megérdemelte,mert mi sohasem piszkáltunk ok nélkül senkit se

2012. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem sokáig piszkáltak általános iskolában mert csendesebb kicsit visszahúzódóbb vagyok.

Az osztályból vagy 3 fiú piszkált, cikizet. De volt , hogy még betársult pár évfolyamtárs.

Volt, hogy sírva mentem haza.

Most meg ugye gimis vagyok, itt szerencsére normálisabbak és nem szólogatnak be. :)

15/L

2012. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Én szekálni nem szoktam senkit sem csak úgy poénból, de ha valakit nagyon utálok (okkal) akkor néha szoktam oltogatni elég durván is.


Engem viszont szoktak szekálni méghozzá azért mert (természetesen) szőke a hajam. Ebből az következik hogy én állítólag egy hisztis, hülye, p*csa vagyok amiért a fiúk folyamatosan teszik a szebbnél-szebb "ajánlatokat". -.-"

2012. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
A régi sulimban volt egy spiné, akit gyakran zrikáltam, de inkább az ő hibája, mint az enyém. Kilencedikben kedves voltam vele, barátságos, de ez nem tartott sokáig. A csaj egy hihetetlenül ostoba, ronda, sötét ember, de amilyen hülye, mindenkinél jobbnak hitte magát, és olyan dolgokat hazudott, amik annyira nevetségesen egyértelműen kitalációk voltak, hogy az valami borzalom. Senki sem szerette, és elég sokan cikizték.
2012. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem miért lettem lepontozva...


Csak választ adtam a kérdésedre.

2012. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

mert nem lehet vele beszélni,mindig hülyeségekről beszél...már ha megszólal...és olyanokon röhög,amin normális ember nem. pl egyszer odatettem elé az ujjamat,és elkezdett röhögni...

most mondd, hogy normális

2012. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát nálunk az osztály 2 részre oszlott..

Mi meg a ..többiek..

A "többiekben" van egy lány..full szőke egy r** 13 évesen az innen 120 km-re lakó fiújához buszozott és nála 'aludt'..

És emlegetjük neki általában hogy na mi van a D..-val?? Meg mi magunk között megbeszéljük hogy mi lesz nagy korában :P De mondjuk ugyan úgy vissza kapjuk.. Na mind1 is szóval a kérdésedre válaszolva: Mert 13 éves létére egy prosti (ugye milyen szépen fogalmazok?! :$)

2012. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, egy ilyen kérdésre szerinted kapsz rendes választ, olyanoktól akik tényleg b.szogatnak rendesen valakit? Nem akarják, hogy lepontozzák...

Amúgy nálunk 1 fiút b.szogatnak/b.szogatunk nagyon. Rajta kívül az összes fiú, + mi 3an, lányok. A fiúk nagyon durván, miket csinálnak vele úristen. :DD Nem írok részleteket, könnyen felismernének. Ez az osztályunk titka marad. :)

2012. jan. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
elég sokáig piszkáltak..... nagyjából az indok a nem hozzájuk illő külső, a családom anyagi (sz*r) helyzete... akkor még. mostanában inkább az egymás háta mögött magyarázás megy. :D
2012. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!