Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyakori fejfájás és szédülés...

Gyakori fejfájás és szédülés mit jelenthet 13 éves lányomnál?

Figyelt kérdés

Van amikor 1 hétig sem fáj a feje,de van olyan hét is ,hogy legalább 3 nap is problémás.Ez az állapot már elég régóta van.Már az orvosnak is elpanaszkodtuk ezt a problémát,de nem foglalkozott különösebben a dologgal.Én már kezdek aggódni.Fül-orr-gégészeten voltunk,ott kimosták a fülét,mert el volt dugulva,de azóta is szokott fájni a feje,tehát nem ez volt a probléma.Vérvételt is csináltak nála,de az sem volt rossz,egy kicsit vérszegény,de nem olyan vészes....Nem tudom mitől lehet:(

Egy aggódó anyuka:S


2012. jan. 20. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Iszik eleget?

Lehet, hogy kellene egy terheléses vércukormérést csinálni, nem-e cukros.

Menstruációjával nincs kapcsolatban? Nem amikor meg fog betegedni, akkor jelentkeznek ezek a tünetek?

2012. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Végül is igen a menzi előtt állunk,sőt késik neki.Emiatt is így fájhat a feje?
2012. jan. 20. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan küzdenek ilyen panaszokkal a menstruáció idejében, de én azért elvinném dokihoz(nőgyógyászhoz),hogy mit mond, ő ért hozzá.
2012. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Kedves első válaszoló! Ha a betegség alatt a menstruációt érted, akkor az nem betegség!!!
2012. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én például mindig szédelgek mielőtt meg akar jönni a menstruációm, és van olyan ismerősöm is, akit migrénes fejfájás kínoz ilyenkor. Illetve a fejem akkor szokott fájni még, amikor keveset iszom. Tudod, legalább 1,5 folyadékbevitel szükséges.
2012. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem peteérés előtt van migrénes rohamom. Minden hónapban. Sajnos semmi sem segít.

14 évesen állt be a menstruációm és azóta is fáj.

A terhességemet is onnan tudtam meg, hogy az időzített kétnspos rosszullét elmaradt.

2012. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A menszesz miatt is lehet,akár stressz miatt vagy keveset iszik,akár front is lehet. Nekem azt mondták az orvosok,hogy ezek a tünetek sok mindentől lehetnek,megvizsgáltak semmi súlyosat nem "találtak",annyi,hogy ha nagyon fáj a fejem akkor autómatán kapok igazolást a suliba és nem kell bemennem meg kaptam egy erős gyógyszert,de azt csak akkor vehetem be ha tényleg nagyon fáj.
2012. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vagy azért is mert a látása romlott vidd el szemészetre nekem is az volt a gond minden nap fájt a fejem...azota nem szokott fájni
2012. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van olyan közeli ismerősöm, akinek kész szenvedés a menstruáció. Migrénes fejfájás, szédülés, görcsök, és nem ritkán hányás. Ő is járt már mindenféle orvosnál, a vérképe tökéletes, és semmi problémát nem találtak nála. Sajnos van akinek egész életében ez van :(
2012. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lányom 11éves 165cm magas és már 1 éve menstruál.Az utobbi 4 hónpbn 3* kellet hozzá ügyeletet hívni mert elájult.A dokik azt mondták korához képest magas vékony és ezért fordul nála ez elö.De mikor visszagondoltam mindig akkor történtek az ájulások mikor vagy betegvolt vagy megkellett hogy betegedjen.De már azota csináltattunk vérvizsgálatot voltunk szemészeten oda még vissza kell mégegyszer mennünk csepegtetésre.Voltunk fülészeten és nögogyásznál ,oda is vissza kell még mennünk ultrahngra.És voltunk neurologián ott azt mondta az orvos hogy az alsó végtagokra kellene edzenie.Ezért vettünk neki egy elipszis trénert.De megyünk eeg-re is oda már kaptunk idöpontot.Nekem a testvérem is sokszor elájult én viszont nem.Remélem az eeg-sem találnk semmi.Érdemes lenne még szemészetre elmenetek meg gyerekneurologiára.
2012. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!