Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyerekem nem tanul az...

A gyerekem nem tanul az iskolára, hazajön, hozzám se szól csal számítógépezik. Hiányoznak a régi idők amikor szívesen csinált velem dolgokat, de azt mondja egyszer úgy megbántottam, hogy azt sose feledi el, mit tegyek? (én 38, ő 13)

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek.
2012. jan. 22. 13:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
8%
Egyébként szerintem! Hogyha te is úgy fogsz vele viselkedni ahogy ő veled, az nem vezet semmire. Mert elviekben megbántottad valamivel. Nos ha ez tényleg igaz, akkor neked kell helyrehoznod. De nem úgy, hogy kiabálsz vele, vagy megbünteted.
2012. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem hiszem, hogy az lenne az oka. A fiatal emberi lények életét a számitógép teszi ki, ez van. Esetleg meg is tilthatod neki, később nagyon hálás lesz érte!
2012. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező ha valaki velem ezt játsza, hogy baja van és nem nyögi ki, a fejéhez vágom, hogy bocs, de én is emebrből vagyok és hibázhatok, lehet olyannal bántottam meg, amivel nem akartam, de (itt általában kezd elszakadni a cérna) ha neki ennyit ér az egész barátság (jelen esetben mondd pl hogy ennyire értékeli a saját anyját), akkor nem tudod már sajnálni, eméssze magát, mert MINDEN problémát meg lehet beszélni és meg lehet oldani. MINDET.

De te nyitottál már eleget felé, kérted szépen, kérted csúnyaán, ő erre sz*rik vastagon. Akkor ezután milyen jogot várja el vagy mit képzel magáról, hogy még te járjál a kedvében? Ha hajlandó végre kinyitni a száját és az önsajnálat helyett megoldást keresni, tudja hol talál. (itt rávágnám az ajtót, amúgy nem tudom elképzelni, hogy egy 13 éves kisgyereket mi a búbánattal lehet ennyire a "lelkébe gázolni").

Sok sikert amúgy.

2012. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Írj amúgy, hogy mi volt.
2012. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
6%

ez full kamu. egy 40 éves nő nem irkál ilyeneket h drukk meg :|<- ilyen hangulatjeleket..nameg ilyet.. ._.

-.-'

2012. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

ma 17:37

Lehet,hogy kamu,de egy közeli példát tudok mondani: mamám lánya (nagynéném) koleszos lett,a gépet otthon kellett ügye hagynia és,hogy mamám ne unatkozzon és tudjanak beszélgetni nagynénémmel így csináltunk mamámnak facebookot és megtanítottuk használni és már cápafejet is tud küldeni:DD


Kicsit vicces,de gondoltam megosztom veled,hogy vannak kivételek,pedig mamám már 40 éves is jóval elmúlt!:)

2012. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Miket néz a netem ami aggaszt téged?
2012. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Leírnád kérlek a fejleményeket?
2012. jan. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nah. semmi változás Pf :S

Velem van a hiba, rossz szülő vagyok :(((

Elrontottam egy gyerek életét :'((

2012. jan. 24. 16:28
 20/28 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem megrendesen megkéne nevelni.

Gépet lekódolni telefont elvenni. /meg minden kütyüjét/

Ezt addig kell játszani amíg nem tanul...

/Illetve addig amíg elnem éred amit akarsz tőle/

Emellett szobafogság. /suli után egyből haza.../

2012. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!