Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SOS! Most mit csináljak? Apa...

SOS! Most mit csináljak? Apa elhozta a barátnőjét bemutatni, anyának nem akartam megmondani, és anya barátja meg látott minket, és most közölte ezt az egészet úgy, hogy anya is hallotta. :' (

Figyelt kérdés
Most kérdőre vont anya,h mivan,de én nem mondtam el neki. Segísetek ! :'(
2012. jan. 22. 17:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért probléma, hogy bemutatta?Gondolom anyud már túl van az egészen ha neki is van párkapcsolata...Vagy valamit félreértettem?
2012. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Anya mindig a szememre hányta h nem tudja h miért kell apának mindenkit bemutatnia..eddig az 5év alatt Ő a 3.barátnője,de szerintem evvel nincs baj,keresi az igazit..én kértem h mutassa be. azóta elég nyomott a hangulat amióta ezt közölte..de mekkora szemét..tudta h rosszatszól ezzel,de márcsak azért is ezt tette..
2012. jan. 22. 17:51
 3/18 Andyka. válasza:
100%
edesanyadnak ha van is mar egy meglevo kapcsolata, sosem fogja elfogadni azt, hogy edesapad is tovabb lepett es uj baratnoje van, mivel vetejtarsat lat a masik nobe. TE nem vagy hibas azert mert be volt neked mutatva. Velemenyem szerint mond el az edesanyadnak a velemenyed a masik norol, viszont sose dicsert tobbet mint ot. Szavaidbol fontos neki megerteni, hogy te tovabbra is ot szereted jobban es nem fogja atvenni az o helyet senki a te eletedben. !Fontos: legy oszinte.
2012. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de most elmondjam ? félek h nagyon le fog szidni..nem tudom mit csináljak..már mindjárt sírok:( egész végig gyomorgörcsöm volt,h meg ne lásson minket este amikor sétáltunk..meg egész nap..erre az utolsó pillanatba lebukok. hogy is ne,ez az én szerencsém:(
2012. jan. 22. 17:59
 5/18 A kérdező kommentje:
légyszi mondjatok valami okosat.:/
2012. jan. 22. 18:08
 6/18 anonim ***** válasza:

Látod ez a baj. Te szorongsz az miatt,mert apukádnak új barátnője van. Anyád se komplett ez miatt (már elnézést!!),hogy veled kiabál,mert apukád bemutatta neked a barátnőjét.

Mondd el anyukádnak,hogy találkoztál vele és ennyi. Nem kell ezt túlragozni. Sétáltatok,beszélgetettek ennyi.

Nem értem anyukádat.


De légy ez miatt ideges,sírnod se kell. Normális,hogy kíváncsi vagy apukád barátnőjére,én is az lennék és megszeretném ismerni.

2012. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem szorongok az miatt,h apának új barátnője van inkább örülök,mert úgy látom, h Őt tényleg szereti,és jól kijönnek. és olyanról szó sem volt h anya ordibál velem,csak azóta elég érdekesen néz rám,ahogy a szemem sarkából látom.. a szemébe sem merek nézni. és nem azért,mert találkoztam vele,hanem azért mert elhallgattam. sajnálom,de anyám barátját mégjobban h ekkora szemét, h tudja h rosszat szól ezzel,és kellemetlen helyzetbe hoz..és akkor még azóta így röhög is magába..:'(
2012. jan. 22. 18:12
 8/18 Andyka. válasza:
neked semmi hibad nincs es senki nem kotelezhet arra, hogy valassz a szuleid kozott. ha edesanyad tovabb lephetett edesapadnak is joga van hozza. szolj edesanyadnak hogy beszelni szeretnel vele (csak ketten). mond el hogy talalkoztatok es kesz. nem lesz gond, nincs amiert leszidjon. de az igazat mielobb mond el
2012. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de azlrt van oka leszidni h hazudtam.
2012. jan. 22. 18:16
 10/18 anonim ***** válasza:

"félek h nagyon le fog szidni..nem tudom mit csináljak..már mindjárt sírok:( egész végig gyomorgörcsöm volt,h meg ne lásson minket este amikor sétáltunk..meg egész nap..erre az utolsó pillanatba lebukok. hogy is ne,ez az én szerencsém:(

"

Én erre értettem a szorongást,hogy félsz,hogy anyud megtudja.

És az,hogy nagyon leszid az nem normális dolog,ugyan te miért vagy hibás ebben az egészben?

2012. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!