Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy anya olyan...

Hogy lehet egy anya olyan hogy az egyik gyerekének minden rezdülését kivülről fújja (mikor fordult meg vagy állt fel stb), a másiknak meg azt se tudja megmondani hány órakor született?

Figyelt kérdés
Elég szomorú de ismerek ilyet.
2011. ápr. 26. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Remélem nem a saját anyukád az! :-(
2011. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, amelyik gyerekre mindenre emlekezik, az elso szulott volt.
2011. ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Általában az első gyerek minden másodpercét szokták fújni a szülők, a többinél pedig már csak a nagyobb eseményekre emlékeznek. Merthogy az már nem új élmény.. Én első gyerek vagyok, és eléggé kalandos gyerekkorom volt, így kicsit kényelmetlenül érzem magam, hogy rólam hetekig lehet zengeni a sztorikat, míg a testvéremről nem annyira. No nem mintha őt kevésbé szeretnék.. csak egyszerűen vele nem történt annyi minden, ami pedig igen, az már nem mindig volt újdonság. (Azért a születésére világosan emlékeznek..:)
2011. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mm
2011. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát, nálunk pont fordítva van. én vagyok az elsőszülött mégsem tud rólam szinte semmit, viszont a "drága kistesómról"....ő agyon van szeretve, minden meg van neki engedve :@
2011. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem az én anyukám! ismerősömé iskolából ... na de ha valakinek nem 10 gyereke van hogy ott már jó ok, összefolyhat egy két dolog, nade 2 gyereknél? ekkora különbség? (igen az elsőre emlékszik, másodikra nem) ... de olyan szinten hogy az elsőnek családi partit hívnak össze szülinapján, a második nem kap soha semmit, max. csinálnak akkor neki palacsintát és ennyi... az egyik agyon van ajnározva a másik meg csak a szídást kapja!
2011. ápr. 26. 17:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy apatol vannak? Altalaban ilyen tortenhet, mikor anyuka fulig szerelmes az uj pasiba.
2011. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem egy apától vannak!
2011. ápr. 26. 17:53
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Meg van a valasz. Anyuka nagy szerelmeben, elfelejti a kotelesseget az elso, mas ferfitol valo gyerekrol.
2011. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nos, nekem egy gyerekem van. Imádom, mégsem emlékszem ilyen "nagy" dátumokra. Ettől még nem vagyok rossz anya.
2011. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!