Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lányok szétszortsága,...

13 éves lányok szétszortsága, figyelmetlensége általános? értelmesen elmondom, mit tegyen majd 1 óra mulva elfelejti? Pl : vidd ki a kukát este . Ok . Egy fenét én vittem ki reggel . nem büntetni akarom, csak az okát és a megoldást keresem .

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 17:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szija. Én nemrég lettem 14.. és ha vmire megkérnek nekem is sokszor van h utána tökre kimegy a fejemből.. mintha kitörölték volna... pedig nem direkt felejtem el... Pedig jó tanuló vok.. szóval sztem normális..
2009. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Úgyhogy ez általános.
2009. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen, de én már 5 perccel utána elfelejtem, mert mindig máson jár az eszem
2009. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
18 vagyok, és a mai napig van ilyen, szerintem ez nem korfüggő. Én pl nem direkt nem segitek ilyenkor, egyszerűen elfelejtem, hogy megkértek valamire, mert teljesen máshol jár az eszem
2009. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

mint ember megértem,

mint apa nem fogadhatom el .

de ,valóban általános. köszi a válaszokat.

most megyek, kínyírom, aztán veszek neki új cipőt :)

2009. máj. 29. 09:48
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
szeintem szerelmes...
2009. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Apuci!

Mintha az enyémet hallanám:D

nekem sacc akkorra múlt el, amikor elköltöztem otthonról:D

remélem megvigasztaltalak:))))

2009. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok és velem is elő szokott fordulni elég gyakran.
2009. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

ezek szerint a világon legalább 7+1 lányra érvényes a figyelmetlenség :).

azt hiszem jobban járok ,ha a világ másik nagy kérdését feszegetem tovább ?

milyenek a ..........?????????:)

2009. jún. 2. 10:54
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem 1x anyám megkért, hogy figyeljek a kajára, mert ő elmegy fodrászhoz.. És ahogy kilépett az ajtón, mintha megsem történt volna a beszélgetés.. Akkor jutott eszembe, hogy a kaja a sütőben van, amikor már az egész házat átjárta az égett szag.

Sok mindent felejtek el, sokszor még azt is, amit magamnak akartam megcsinálni, mert túl sok dologra koncentrálok egyszerre. Szóval sztem normális. Vagyis remélem..:D

2009. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!