Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom beakarja festeni a...

Lányom beakarja festeni a haját. Megengedjem neki?

Figyelt kérdés

16 éves lányom kék melírt akar a hajába. De csak ilyen bemosóval. Nagyon szép barna haja van , nem szeretném ha tönkre tenné. Meg régebben voltak gondok a hajával egy rossz orvosi kezelés miatt.

Azt se nagyon szeretem ha vasalja.


2012. jan. 27. 07:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Megengedném, csak nem kékre. Suliban is vannak csajok, akiknek kék melír van a hajukba, iszonyat ronda.
2012. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 marcsi01 ***** válasza:
100%
Szerintem engedd meg neki, nekem is volt már többszínű a hajam például most fekete, de lőtte volt kék, lila, vörös is. A következő a rózsaszín lesz, de nem az egészet csak csíkokban, nem akarok vattacukor fejet. Emiatt az iskolában sem lehet baj, meg amúgy sem tehetnek semmit a tanárok, max. szólnak, ez minden. Ettől nem lesz valaki lázadó vagy rossz tanuló, a baráti körömben is mindenki van valamilyen hóbortja mégsem vagyunk balhésok vagy rossz tanulók, én pl. 4.7-es átlaggal rendelkezem. Ne aggódj ez egy önkifelezési mód vagy kinövi vagy nem. 14/L
2012. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Egy kicsit félre értelmeztem a dolgot! :-)

Nem melírt akar hanem csak a fufruját befesteni. Hosszú a fufruja , le van nőve neki. Meg a többihez szokta fésülni szóval nem nagyon lehet észrevenni.

Én még a hajtincsre is gondoltam. És azt ki is tudja venni ha úgy van.

Szerintetek a festés vagy a tincs legyen?

2012. jan. 27. 20:53
 14/16 marcsi01 ***** válasza:
100%
Amelyik neki tetszik.
2012. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:

1. Megengeded neki; befesti; bírni fog téged amiért megengetted neki és támogattad.

2. Nem engeded meg neki; akkor is befesti; haragudni fog rád amiért nem támogattad.

2012. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Wixy-Tori válasza:
hát nem is tudom mit mondjak :D minden esetre nevetek. :D 16 évesen már csak eltudja dönteni mit szeretne. ha ilyen szinten fogják valaki kezét még 16 évesen akkor hogy lesz önálló? és a válaszok is... suliba ne legyen kék? :D a középiskolába magasról tesznek rá h melyik diák hogy néz ki... kivéve akkor ha valami katolikus leány iskolába jár... :D a bemosótól amúgy se lesz semmi baja a hajának... meg amúgy is... a mai tinik mind festik és vasalják a hajukat... na és??? tönkre megy levágják, majd visszanő... :D mindig van valami divat amivel tönkre tesszük a hajunkat... kedves anyuka idejében is megvoltak ezek. ugyebár a hajsütővas még rosszabb volt a hajvasalónál... és akkor még a dauerről nem is beszéltem!!! mert ugye az valami borzalom, régen meg még sokkal rosszabb volt. én azt mondom semmi olyat nem jó megtiltani a gyereknek amit mi is megcsináltunk ennyi idősen. :D ja és kedves anyuka igazán irigylem hogy a lányával csak annyi problémája van...! :D
2012. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!